Konference "Jaunās paaudzes skolēni: problēmas un risinājumi", 7.-8.oktobris, Jēkabpils
03.03.2017

Latvijas Matemātikas skolotāju apvienība (LMSA) 7. un 8.oktobrī aicina uz konferenci "Jaunās paaudzes skolēni: problēmas un risinājumi" Jēkabpils 3. vidusskolā (Slimnīcas iela 5). Pieteikšanās konferencei līdz 20.septembrim.

Konferences programma

Lūdzam pieteikties dalībai konferencē līdz 20.septembrim pa e-pastu - ilonabicole@inbox.lv, aizpildot reģistrācijas anketu.

PIETEIKŠANĀS ANKETA

Konferences dalībnieku skaits ierobežots – 130 cilvēki.

Dalības maksa: LMSA biedriem EUR 20,-. Pārējiem dalībniekiem EUR 25,-.

Dalības maksu lūdzam veikt ar pārskaitījumu līdz 29.septembrim, kad būsiet saņēmuši savā e-pastā apstiprinājumu dalībai. Reizē ar apstiprinājumu būs norādīts konta numurs, uz kuru veikt pārskaitījumu. Pārskaitījumā minēt mērķi – LMSA konferences dalības maksa. Ja nepieciešams iepriekš izsūtīt rēķinu, tad sazināties pa e-pastu:  ilonabicole@inbox.lv

Naktsmītnes izmaksas - aptuveni 10 eiro. Nepieciešamības gadījumā tiks nodrošināts transports no skolas līdz naktsmītnei. Tālrunis informācijai - Ilona Bičole: 26669697 vai e-pasts: ilonabicole@inbox.lv

Mācību procesa aktivizēšanai

Priecīgas ziņas!

2013. gada Ginesa rekordu grāmatā ir atvēlēta vieta latviešu matemātiķes Dainas Taimiņas veikumam. Viņa pasaules pārsteidzošāko sasniegumu krājumā iekļuvusi ar savu tamborējumu.

2013. gada Ginesa rekordu grāmatas 198. lappusē iekļuvis latviešu profesores  - matemātiķes Dainas Taimiņas tamborējums "Hiperboliskā plakne".

Profesore Daina Taimiņa ir populāra gan matemātiķu, gan tamborētāju aprindās