Konference "Matemātika kompetenču izglītībā", 7.-8. aprīlis 2017, Talsi
03.03.2017
Talsu 2. vidusskola

Latvijas Matemātikas skolotāju apvienība (LMSA) 2017. gada 7. un 8. aprīlī aicina uz konferenci "Matemātika kompetenču izglītībā" Talsu 2. vidusskolā (K. Mīlenbaha iela 32, Talsi). Pieteikšanās konferencei līdz 25. martam.

Konferences programma

Dalības maksa: LMSA biedriem EUR 20,-. Pārējiem dalībniekiem EUR 25,-.

Lūdzam pieteikties dalībai konferencē līdz 25. martam, aizpildot reģistrācijas anketas:

Konferences dalībnieku skaits ierobežots – 130 cilvēki.

Dalības maksu lūdzam veikt ar pārskaitījumu līdz 3.aprīlim, kad būsiet saņēmuši uz savu e-pastu apstiprinājumu dalībai. Reizē ar apstiprinājumu būs norādīts konta numurs, uz kuru veikt pārskaitījumu. Pārskaitījumā minēt mērķi – LMSA konferences dalības maksa. Ja nepieciešams iepriekš izsūtīt rēķinu, tad sazināties pa e-pastu:  talsu2vidusskola@talsi.lv

Naktsmītnes izmaksas – aptuveni 6 eiro.
Nepieciešamības gadījumā tiks nodrošināts transports no skolas līdz naktsmītnei.

Kontaktpersona:

Sandra Būcena, tālr. 63232161 vai e-pasts: talsu2vidusskola@talsi.lv