Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Pamatstudijas
Pēdējās izmaiņas veiktas:
09.05.2017

Pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programma „PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS PEDAGOGS”

Studiju programmas direktore: Dr. paed., docente Līga Āboltiņa, tālr.: 67034014, e-pasts: ligaa@lu.lv, telpa: A-418

Studiju metodiķis: Raimonds Strods, tālr.: 67033860, e-pasts: raimonds.strods@lu.lv, telpa: A-117

Profesionālā bakalaura studiju programma „MĀKSLA”

Studiju programmas direktore: Mg.art., lektore Austra Celmiņa-Ķeirāne, tālr.:67034025, e-pasts: austra.celmina-keirane@lu.lv, telpa: V-110

Studiju metodiķes:
Aija Grāvīte, tālr.: 67033854, e-pasts: aija.gravite@lu.lv, telpa: A-226
Jevgēnija Ivanova, tālr.: 67033854, e-pasts: jevgenija.ivanova@lu.lv, telpa: A-226


 Bakalaura studiju programma „PSIHOLOĢIJA”

Studiju programmas direktore: Dr. psych., asociētā profesore Anika Miltuze, tālr.:67034018, e-pasts: anika.miltuze@lu.lv, telpa: A-322

Studiju metodiķe: Ruta Trautmane, tālr.:67034019, e-pasts: ruta.trautmane@lu.lv, telpa: A-321

Profesionālā bakalaura studiju programma „PSIHOLOĢIJA”

Studiju programmas direktore: Dr. psych., docente Anda Upmane, tālr.:67034018, e-pasts: anda.upmane@lu.lv, telpa: A-322

Studiju metodiķe: Ruta Trautmane, tālr.:67034019, e-pasts: ruta.trautmane@lu.lv, telpa: A-321


Profesionālā bakalaura studiju programma „SKOLOTĀJS”

Studiju programmas direktore.: Dr.paed., profesore Indra Odiņa, tālr.:67034015, e-pasts: indra.odina@lu.lv, telpa: A-302

Studiju metodiķe: Inese Ranka, tālr.: 67034016, e-pasts: inese.ranka@lu.lv, telpa: A-308

Apakšprogrammas (pamatkvalifikācijas):


Studiju metodiķe: Agnese Kozlovska, tālr.:67034035, e-pasts: agnese.kozlovska@lu.lv, telpa: V-204a

Apakšprogrammas (pamatkvalifikācijas):

 

Profesionālā bakalaura studiju programma „SOCIĀLAIS PEDAGOGS”

Studiju programmas direktore: Dr. paed., asociētā profesore Astrīda Raževa, tālr.:67034021, e-pasts: astrida.razeva@lu.lv, telpa: V-305

Studiju metodiķe: Inese Ranka, tālr.: 67034016, e-pasts: inese.ranka@lu.lv, telpa: A-308