Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Docētāju konsultāciju laiki 2016./2017.akad.gada PAVASARA semestrī
Pēdējās izmaiņas veiktas:
07.03.2017

Izglītības zinātņu nodaļa

Docētājs
 Pilna laika klātienes studentiem
Nepilna laika  studentiem

Austra Celmiņa-Ķeirāne, lektore
V-112.telpa


Iepriekš pieteikties un vienoties par laiku: austracelm@gmail.com
Andra Irbīte,
lektore
A-217.telpa

Iepriekš pieteikties un vienoties par laiku: putns@lu.lv
Inguna Karlsone,
lektore
A-224.telpa



Iepriekš pieteikties un vienoties par laiku: inguna.karlsona@lu.lv

Jānis Milbrets, lektora p.i.
V-210.telpa
trešdienās
plkst. 9.30 – 10.30 (Fotografēšana)
plkst. 14.00 – 15.00 (Operatora darba pamati)
Iepriekš pieteikties un vienoties par laiku: janismilkino@gmail.com

 

Pedagoģijas nodaļa

!!! Lūgums ar docētāju iepriekš saskaņot tikšanās laiku, sazinoties elektroniski pa e-pastu

Docētājs, telpa
 Konsultāciju laiks
Kontakti
Rudīte Andersone, profesore
A-120.telpa
pirmdienās plkst. 14.30 - 15.30rudite.andersone@lu.lv
Līga Āboltiņa, docente
A-418.telpa
ceturtdienās 14.45-16.15 
iepriekš saskaņojot tikšanās laiku
ligaa@lu.lv
Sanita Baranova, docente
A-120.telpa
trešdienās plkst. 10.30 – 12.30 sanita.baranova@lu.lv
Linda Daniela, asoc.profesore
A-118.telpa 
otrdienās plkst. 10.00 - 14.00.linda.daniela@lu.lv
Manuel Joaquin Fernandez Gonzalez, docents
A-424. telpa
ceturtdienās plkst. 14:00-16:00
piektdienās plkst. 15:00-17:00
manuels.fernandezs@lu.lv  
Emīlija Černova, vad.pētniece
A-119.telpa
pirmdienās plkst. 14.00-16.00 emilija.cernova@lu.lv
Daiga Kalniņa, docente
A-119. telpa
pirmdienās, plkst. 10.00-11.00daiga.kalnina@lu.lv 
Baiba Kaļķe, asoc.profesore
A-425.telpa 

otrdienās plkst.18.00-⁠19.00

baiba.kalke@lu.lv

Aīda Krūze, vad.pētniece
A-118.telpa
trešdienās plkst. 14.00-16.00
(iepriekš saskaņojot tikšanās laikus)

aida.kruze@lu.lv
Iveta Ķestere, profesoreotrdienās, plkst. 11.00-12.00 Skype, iepriekš sazinoties e-pastā iveta.kestere@lu.lv
Ērika Lanka, lektore  
A-423.telpa    
ceturtdienās
plkst. 16.00-18.00
erikalanka@inbox.lv
Ieva Margeviča-Grinberga, docente
A-119.telpa
trešdienās plkst. 11.00-⁠12.30
  
ieva.margevica@lu.lv

Irina Maslo, profesore,
G-13.telpa

pirmdienās plkst. 14:00-16:00 irina.maslo@lu.lv
Dita Nīmante, asoc.profesore
A-119.telpa 

otrdienās 14.00- 15.00
   

dita.nimante@lu.lv
Zanda Rubene, profesore
A-116.telpa
pirmdienās plkst. 14.00 - 15.30   zanda.rubene@lu.lv
Lūcija Rutka, profesore
A-118.telpa
trešdienās plkst. 12.00 - 14.00  lucija.rutka@lu.lv
Ligita Stramkale, docente
A-423.telpa
ceturtdienās - pēc vienošanāsligita.stramkale@lu.lv
Ilze Šūmane, lektore
A-418.telpa
ceturtdienās
 plkst. 16.00-17.00
ilze.sumane@lu.lv
Sarmīte Tūbele,
profesore
A-422.telpa
pirmdienās plkst. 14.00 -⁠ 16.00 sarmite.tubele@lu.lv
Rasma Vīgante, docente
A-422.telpa
pirmdienāssestdienās - pēc vienošanāsrasma.vigante@lu.lv

Ērika Vugule, pasniedzēja
G-13.telpa

trešdienās plkst. 10.00 – 11.00     erika.vugule@lu.lv
Irēna Žogla,
vad.pētniece
A-120.telpa
pirmdienās (maģistrantiem)
plkst. 12.00-14.00
ceturtdienās (doktorantiem)
plkst. 12.00-14.00
irena.zogla@lu.lv

Psiholoģijas nodaļa

!!! Lūgums ar docētāju iepriekš saskaņot tikšanās laiku, sazinoties elektroniski.

Docētājs, telpa
 Konsultāciju laiks
Kontakti
Ivars Austers, profesors
A-328.telpa
ceturtdienās
plkst. 14.00 - 15.00
austers@lanet.lv
Maija Biseniece, docente
A-322.telpa

pirmdienās plkst. 12.00 - 12.30 un no 16.00

maija.biseniece@lu.lv

Ieva Bite, asoc.profesore
A-329.telpa

piektdienās plkst. 12.00 - 12.30 un no 14.00

bite@lanet.lv
Ilze Damberga, docente
A-326.telpa

Radošajā atvaļinājumā

ilze.damberga@lu.lv

Ģirts Dimdiņš, profesors
A-326.telpa
otrdienās
februārī, martā: plkst. 11.00 - 12.30
ceturtdienās
aprīlī, maijā: plkst. 9.00 - 10.30
girts.dimdins@lu.lv
Anda Gaitniece-Putāne, docente
A-326.telpa
pirmdienās plkst. 10.00 - 16.00agp@lu.lv
Aleksandrs Koļesovs, asoc.profesors
A-326.telpa

 

ceturtdienās plkst. 14.00 - 15.30

aleksandrs.kolesovs@lu.lv
Silvija Kristapsone, docenteotrdienās
4., 18., 25. un 28.martā un
aprīlī, maijā
: plkst. 16.00 - 18.00
silvija.kristapsone@lu.lv
Baiba Martinsone, docente
A-326.telpa
piektdienās plkst. 8.00 - 9.00 baiba.martinsone@lu.lv
Anika Miltuze, docente
A-322.telpa

otrdienās februārī, martā:
plkst. 14.30 - 16.00

anika.miltuze@lu.lv
Uldis Pāvuls, docenta p.i.
A-326.telpa
pieteikties elektroniskiuldis.pavuls@lu.lv
Laura Pirsko, docente
A-326.telpa
piektdienās plkst. 12.00 - 13.30 laura.pirsko@gmail.com 
Malgožata Raščevska, profesore
V-202.telpa
ceturtdienās plkst. 10.00 - 11.30malgozata.rascevska@lu.lv
Sandra Beatrice Sebre, profesore
A-329.telpa
piektdienās plkst. 8.00 - 9.00 un
14.00 - 14.30
sebre@lu.lv
Evija Strika, docente
A-326.telpa
ceturtdienās plkst. 12.00 - 13.30strika@lu.lv
Ieva Stokenberga, docente
A-326.telpa
trešdienās
februārī, martā: plkst. 10.00 - 12.00
ceturtdienās
aprīlī, maijā: plkst. 13.00 - 15.30
ieva.stokenberga@lu.lv
Anda Upmane, docente
A-322.telpa
ceturtdienās
plkst. 10.00-14.30
anda.upmane@lu.lv
Inga Skreitule-Pikše, docente
A-326.telpa
ceturtdienās
februārī, martā:  plkst. 11.00 - 12.30
aprīlī, maijā: plkst. 12.00 - 13.30
inga.skreitule@lu.lv

Skolotāju izglītības nodaļa

Docētājs
 Pilna laika klātienes studentiem
Nepilna laika  studentiem
Dagmāra Ausekle, profesore, vad. pētniece
dagmara.ausekle@lu.lv
otrdienās
15.30 -⁠ 16.30 
Iepriekš vienoties e-pastā:
dagmara.ausekle@lu.lv
Anita Berķe, lektora p.i.
V-305.telpā
anita.berke@lu.lv


otrdienās

No 06.09.2016. līdz 25.10.2016.
plkst. 16.00 – 17.00.
No 01.11.2016. līdz 20.12.2016.
plkst. 12.00 – 13.00.

17.sept.    9.00-10.00
23.sept.   12.00-14.00
7.okt.      16.00-17.00
21.okt.    12.00-14.00
29.okt.    14.00-14.45
25.nov.    11.00-12.00
2.dec.      11.00-12.00
10.dec.    12.00-12.30

Ausma Auziņa, lektora p.i.
V-110.telpā
ausma auzina@lu.lv
ceturtdienās
 plkst. 12:30 – 13.00.
24.sept.   16.00-17.00
22.okt.    13.30-14.30
25.nov.    14.00-15.00
10.dec.    12.00-13.00
Austra Avotiņa, docente
V-214.telpā
austra.avotina@lu.lv

ceturtdienās
septembrī, oktobrī
(līdz 27.10.):
plkst. 11:30 - 12:30
novembrī (no  2.11.), decembrī:
plkst. 12:30 - 13:30

Iepriekš vienoties e-pastā:
austra.avotina@lu.lv
Ilvis Ābeļkalns, docents
A-406.telpā
ilvis.abelkalns@lu.lv
trešdienās
14.30 -⁠ 15.30
piektdienās
12.00 -⁠ 13.00
(konsultācijas nenotiks, ja docētājs nodarbībās stadionā)
Margarita Gavriļina, profesore
A-402.telpā
margarita.gavrilina@lu.lv
ceturtdienās
plkst. 12:00-13:00
10.sept.    14.00-15.00
30.sept.   18.00-19.00
8.okt.      14.00-15.00
28.okt.    16.00-17.00
12.nov.    16.00-17.00
16.dec.    18.00-19.00
Simona Gerķe, lektora p.i.
A-306.telpā
Iepriekš vienoties e-pastā:
simona.gerke@lu.lv
Ausma Golubeva, docente
V-308.telpā
ausma.golubeva@lu.lv

 

Lilija Jurģīte, pasniedzēja
A-402.telpā
lilija.jurgite@lu.lv
ceturtdienās
plkst. 14:00-15:00
14.okt.   11:30-12:30
2.nov.    12:00-12:30
10.dec.   12:00-12:30
Sandra Kalniņa, lektore
V-207.telpā
sandra.kalnina@lu.lv
trešdienās
plkst. 16:00 -⁠ 17:00
Katra mēneša trešā sestdiena
no plkst. 14:00
Ilze Kangro, profesore
A-316.telpā
ilze.kango@lu.lv
otrdienās
plkst. 15:30 -⁠ 16:30
Vladimirs Kincāns, profesors
V-317.telpā
vladimirs.kincans@lu.lv
Agita Klempere-Sipjagina, lektore
V-308.telpā
aks@lu.lv
Mārīte Kokina-Lilo, lektore
Anniņmuiža 3.telpā
mklilo@lu.lv
Otto Ķenga, stundu pasniedzējs
otto.kenga@lu.lv
Iepriekš vienoties pa e-pastu
Juris Leitāns, lektora p.i.
Anniņmuiža
juris.leitans@lu.lv
Iepriekš vienoties ar docētāju
Lilita Linde, lektore
A-306.telpā
lilita.linde@lu.lv
Zanda Medne, stundu pasniedzēja
zanda.medne@gmail.com
Iepriekš vienoties pa e-pastu
Helga Ingeborga Melnbārde, docente
Iepriekš pieteikties pa tālr. 26126609
Andrejs Mūrnieks, docents

Iepriekš vienoties ar docētāju
Indra Odiņa, profesore
A-302.telpā
indra.odina@lu.lv
Olga Ozoliņa, asociētā profesore
olgozolina@lanet.lv
Iepriekš vienoties pa e-pastu
Astrīda Raževa, asociētā profesore
astrida.razeva@lu.lv
pirmdienās
(līdz 27. martam) plkst. 16:00-17:00
ceturtdienās
(no 6. aprīļa) plkst. 14:00-15:00


Sestdienās:
18.02. plkst. 16.00 – 17.00
04.03. plkst. 16.00 – 17.00
18.03. plkst. 12.00 – 13.00
01.04. plkst. 16.00 – 17.00
22.04. plkst. 16.00 – 17.00

Dace Siliniece, lektore
A-314.telpā
dace.siliniece@lu.lv
katru sestdienu, iepriekš piesakoties pa e-pastu
Rita Skara-Mincāne, lektore
A-314.telpā
rsm@lu.lv
Anna Stavicka, docente
A-314.telpā
anna.stavicka@lu.lv
Ilze Stikāne, profesore
A-404.telpā
ilze.stikane@lu.lv
ortdienās
plkst. 14:00 -⁠ 15:00

10. februārī (piektd.) 14-15
10. martā (piektd.) 14-15
24. martā (piektd.) 16-17
29. aprīlī (sestd.) 16-17
13. maijā (sestd.) 14-15
26. maijā (piektd.) 12-13

Elita Stikute, docente
A-412.telpā
elita.stikute@lu.lv
Lolita Šelvaha, lektore
V-306.telpā
lolita.selvaha@lu.lv
trešdienās
plkst. 15:00 -⁠ 16:30
18.02. 14:00-15:00
03.03. 14:00-15:00
22.04. 11:30-12:30
27.05. 11:30-12:30
Gunta Treimane, lektore
V-301.telpā
gunta.treimane@lu.lv
Diāna Urbāne, lektore
Mazā sporta zaļe
diana.urbane@lu.lv
Pieteikties individuāli
Māra Urdziņa-Deruma, asociētā profesore
V-305.telpā
mud@lu.lv
Juris Utāns, asociētais profesors
V-209.telpā
juris.utans@lu.lv
Pieteikties individuāli
Jānis Valdmanis, profesors
A-406.telpā
janis.valdmanis@valoda.lv
Sintija Vaļka, lektore
A-306.telpā
sintija.valka@lu.lv
Ārija Zaiceva, stundu pasniedzēja
arija.zaiceva@lu.lv
Iepriekš vienoties pa e-pastu