Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
KATEGORIJA
Tēma
Struktūrvienība
 • Jaunieši projektā paredzēs Latvijas nākotni Eiropā līdz 2030. gadam
  19.10.2017

  Mecenāts un starptautiskās organizācijas "ONE" Jaunatnes vēstnieks Beļģijā Uldis Šalajevs līdz 30.oktobrim izsludina Latvijas mēroga eseju konkursu "Latvijas nākotne … Eiropā" jauniešiem. Eseju konkursā tiek aicināti piedalīties visi jaunieši - neatkarīgi no tā, kur viņi šobrīd mācās, strādā, dzīvo - gan Latvijā, gan arī ārpus tās. Labākajiem eseju autoriem konkursa žūrija pasniegs diplomus un vērtīgas balvas.

 • Novembrī notiks starptautiska konference "Labā prakse autisma jomā 2017"
  18.10.2017

  Latvijas Autisma apvienība, mācību centrs "Atbalsts" sadarbībā ar Latvijas Universitāti 10. un 11. novembrī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā (Mūksalas iela 3, Rīga) aicina uz starptautisko konferenci "Labā prakse autisma jomā 2017".

 • KONKURSSIzsludināts fotokonkurss - Radio NABA aicina parādīt vilni
  18.10.2017

  Par godu gaidāmajai LR6-Latvijas Universitātes radio NABA 15. dzimšanas dienai tiek izsludināts jauns fotokonkurss. Šī gada konkursa tēma: VILNIS. Konkursa žūrijas izvēlēti darbi līdz nākamā gada pavasarim būs apskatāmi ceļojošajā fotoizstādē “15x15", kā arī piedalīsies skatītāju simpātiju balsojumā Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vienotajā ziņu portālā LSM.LV. Trīs konkursa uzvarētāju darbi saņems radio NABA sadarbības partneru balvas.

 • Pedagoģijas vēsturnieki konferencē "Muzejpedagoģiskā darbība - izziņas interešu veidošanās līdzeklis" Ventspilī
  Muzejpedagoģiskā darbība - izziņas interešu veidošanās līdzeklis
  17.10.2017

  Latvijas Universitātes (LU) Pedagoģijas muzejs, kas ir arī Baltijas Pedagoģijas vēsturnieku asociācijas darbības centrs, atsaucoties Ventspils Muzeja aicinājumam, 13. oktobrī Ventspilī organizēja starptautisku konferenci "Muzejpedagoģiskā darbība - izziņas interešu veidošanās līdzeklis".

 • II Vizuālizpratnes nedēļa Latvijas Universitātē
  11.10.2017

  Radi! radošās darbības nedēļas un UNESCO mākslas izglītības nedēļas ietvaros no 9. līdz 14.oktobrim Latvijas Universitāte sadarbībā ar UNESCO Latvijas Nacionālo komisiju un Kultūras pedagogu biedrību rīko vizuālizpratnes jautājumiem veltītus pasākumus visas nedēļas garumā un aicina tajos piedalīties skolotājus, skolotāju izglītotājus un visus interesentus.

 • Topošie sociālie pedagogi piedalās Latvijas sociālo pedagogu asociācijas pasākumā
  11.10.2017

  28. septembrī Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes (LU PPMF) studiju programmas (SP) "Sociālais pedagogs" 3. kursa studenti apmeklēja semināru sociālajiem pedagogiem. Semināra ietvaros tika runāts par jaunākajām aktualitātēm, tai skaitā SP "Sociālais pedagogs" direktores pienākumu izpildītāja, LU docente Gunta Kraģe iepazīstināja ar projektu "PuMPuRS", kas paredzēts atbalstam priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas risku samazināšanai. Tikām informēti par projekta mērķi, uzdevumiem, kā arī par biežākajiem riskiem, kādēļ skolēni priekšlaicīgi pārtrauc mācības.

 • LU Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes studentu studiju vizīte Viļņā, Lietuvā 2017. gada 28.septembrī.
  Fakultātes studenti viesojās Viļņas izglītības institūcijās
  11.10.2017

  Latvijas Universitātes (LU) Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes (PPMF) studenti un docētāji no 28. līdz 30. septembrim apmeklēja Lietuvu, dodoties studiju vizītē uz Viļņas izglītības institūcijām. Viesošanās Lietuvā norisinājās studentu projekta ietvaros, kuru organizēja profesionālā bakalaura studiju programmas (PBSP) „Sociālais pedagogs” 4. kursa studente Zane Katrīne Kļaviņa un pedagoģijas maģistrants Ļevs Rusilo sadarbībā ar Lietuvas Mikolas Romeris universitātes docenti Dr. Violetu Jegelevičieni.

 • Fakultātes absolvente Elizabete Dundure iegūst LDS balvu dizainā 2017
  09.10.2017

  No 6. līdz 8. oktobrim BT1 izstāžu hallē Ķīpsalā notika ikgadējā Rīgas starptautiskā dizaina izstāde "Design Isle 2017". Tajā varēja apskatīt Baltijas dizaina uzņēmumu, profesionāļu un studentu rūpnieciskā, modes, vides, interjera, foto un grafiskā dizaina darbus. Izstādē varēja paviesoties arī LU PPMF profesionālā bakalaura studiju programmas "Māksla" stendā.

 • LU studentu Biznesa inkubators trim komandām piešķir 10 000 eiro
  09.10.2017

  Latvijas Universitātes (LU) studentu Biznesa inkubatoru piektajā sezonā absolvējušas 14 jauno uzņēmēju komandas. Biznesa tālākai attīstībai trīs no komandām ir ieguvušas LU Biznesa ideju fonda grantus 10 000 eiro apmērā. Vienlaikus līdz 15. oktobrim ir atklāta pieteikšanās Biznesa inkubatora sestajai sezonai.

 • Ir sākusies pieteikšanās DAAD stipendijām 2018./19. mācību gadam!
  09.10.2017

  DAAD (Deutscher Akademischer Austausch Dienst) piedāvā dažādas stipendijas Latvijas studentiem, augstskolu absolventiem, doktorantiem, zinātniekiem un augstskolu pasniedzējiem. Tāpēc aicina visus interesentus 19. oktobrī plkst. 16.00 uz informatīvu semināru par studiju, pētniecības un stipendiju iespējām Vācijā. Seminārs notiks Latvijas Universitātē, Aspazijas bulv. 5, 305. telpā un tajā būs iespēja saņemt arī praktiskus padomus par Vācijas augstskolu izvēli un stipendijas pieteikuma sagatavošanu.

 • Zinātnieku nakts 2017 LU Pedagoģijas vēstures muzejā Anniņmuižā
  Atskats uz Zinātnieku nakti 2017 Anniņmuižā
  04.10.2017

  Zinātnieku nakti 2017 par tematu “Anniņmuiža – radošuma un pedagoģijas vēstures telpa” Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātē (PPMF) apmeklēja 165 interesenti. Viņu vidū gan fakultātes studenti, gan Rīgas 33. vidusskolas un Ķengaraga vidusskolas skolēni, Rīgas 47. vidusskolas un Valmieras Pārgaujas sākumskolas skolotājas, kā arī ģimenes ar bērniem no tuvākas un tālākas apkaimes.

 • STUDENTIEM Datorikas fakultāte aicina studentus uz “Mad science” cikla lekciju par radošumu un stratēģisko dizainu
  03.10.2017

  Accenture sadarbībā ar LU Datorikas fakultāti (DF) un LU DF Alumni asociāciju aicina uz "Mad science" lekciju cikla pasākumu, kurā ar vieslekcijām "Radošuma spēks un atbildība" un „Stratēģiskais dizains - cilvēka labākais draugs” uzstāsies Evelīna Ozola (FOLD) un Rūdolfs Strēlis (dizainers, stratēģiskā dizaina eksperts). Pasākums notiks ceturtdien, 12. oktobrī, plkst. 17:00, Latvijas Universitātē, Raiņa bulvārī 19, 13. auditorijā. Lekcijas notiks angļu valodā.

 • 5. oktobrī notiks PPMF domes sēde
  03.10.2017

  Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes Domes sēde notiks ceturtdien, 5.oktobrī plkst. 16.15 V-201. telpā (fakultātes sēžu zālē).

 • Tautas lietišķās mākslas studija “Vāpe” uzņem jaunos mālmīcītājus
  30.09.2017

  2017. gada 5. oktobrī no plkst. 18.00 Tautas lietišķās mākslas studijā “Vāpe” Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātē, Jūrmalas gatvē 76 notiks jauno mālmīcītāju uzņemšana.

 • Studenti līdz 5. oktobrim var pieteikties Erasmus+ mobilitātei
  28.09.2017

  Ikvienu LU Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes (PPMF) pilna vai nepilna laika studentu, kuram ir nokārtotas visas LU akadēmiskās un finansiālās saistības, aicina līdz 5. oktobrim pieteikties Erasmus+ 2018. gada pavasara semestra apmaiņas studijām vai praksei.

 • Studentus aicina pieteikties semināram “Mediju izglītība skolēna rīcībspējas veidošanai”
  27.09.2017

  Drošāka Interneta centrs Latvijā sadarbībā ar Ziemeļvalstu biroju Latvijā organizē semināru “Mediju izglītība skolēna rīcībspējas veidošanai” Latvijas Universitātes LU) Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātē (Jūrmalas gatve 76, Rīga) 5. oktobrī visas dienas garumā ar vieslektoru Kadri Ugur (Igaunija) un Leo Pekkala (Somija) piedalīšanos. Semināram aicina pieteikties studentus - topošos skolotājus, strādājošos pedagogus un LU docētājus.

 • Zinātnieku nakts PPMF un LU Pedagoģijas vēstures muzejā - "Anniņmuiža - radošuma un pedagoģijas vēstures telpa"
  27.09.2017

  Zinātnieku nakts 2017 ietvaros Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes (PPMF) docētāji aicina iesaistīties četrās radošajās darbnīcās un iepazīt Pedagoģijas vēstures muzeja dārgumus Anniņmuižā, izbaudot radošuma un pedagoģijas vēstures elpu. Gaidīsim visus interesentus piektdien no plkst. 18.00 līdz 21.00 Jūrmalas gatvē 76, Anniņmuižā!

 • Zinātnieku naktī LU piedāvā apmeklēt 24 sajūtu stacijas 27.09.2017

  29. septembrī jau divpadsmito reizi Latvijā notiks Zinātnieku nakts. Latvijas Universitātes (LU) zinātnieki un pētnieki arī šogad apmeklētājiem atvērs savas laboratorijas un auditorijas, pierādot, cik interesanta ir zinātnieka profesija un zinātne kopumā.

 • Kādas pārmaiņas izraisīs valodu un kultūras zinātņu digitalizācija?
  27.09.2017

  Latvijas Universitātes bibliotēkā, Konferenču zālē (Kalpaka bulvārī 4, Rīgā) 2. oktobrī plkst. 18.00 notiks Eiropas Valodu dienai veltīta vieslekcija „Digitālās humanitārās zinātnes - literatūrzinātnes nākotne?”, kurā kopā domāsim par literatūrzinātnes attīstības iespējām.

 • LU pētnieki Dr.paed. Linda Daniela un Mg.paed. Raimonds Strods - Erasmus+ projekta „Robotikā balstītas mācīšanās intervence mācību neveiksmju un agrīnas izglītības pārtraukšanas mazināšanai” (RoboESL) (“Robotics-based learning interventions for preventing school failure and Early School Leaving”) dalībnieki no Latvijas
  Noslēdzies Erasmus+ projekts „Robotikā balstītas mācīšanās intervence mācību neveiksmju un agrīnas izglītības pārtraukšanas mazināšanai”
  26.09.2017

  No 17. līdz 24. septembrim Latvijas Universitātes (LU) Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes (PPMF) asoc.profesore Linda Daniela un pētnieks Raimonds Strods piedalījās Erasmus+ projekta „Robotikā balstītas mācīšanās intervence mācību neveiksmju un agrīnas izglītības pārtraukšanas mazināšanai” (RoboESL) (“Robotics-based learning interventions for preventing school failure and Early School Leaving”) noslēguma aktivitātēs Itālijā - profesionālās pilnveides programmā par izglītojošo robotu izmantošanu mācību un studiju procesā, kā arī uzstājās projekta noslēguma konferencē, kurā tika prezentēts referāts: “Is there an impact? Final results of RoboESL project/Vai projektam bija ietekme? RoboESL projekta noslēguma rezultāti”.

 • VARAM un VRAA aicina vidusskolēnus un studentus uz Atvērto durvju dienu
  21.09.2017

  Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) kopā ar Valsts reģionālās attīstības aģentūru (VRAA) 2017.gada 29.septembrī aicina vidusskolēnus un studentus uz Atvērto durvju dienu. Pasākuma dalībniekus informēs par aktualitātēm e-pakalpojumu jomā.

 • Doktorantūras skola aicina uz diskusiju 19.09.2017

  Doktorantūras skola "Cilvēka kapacitāte un mācīšanās dzīvei dažādību iekļaujošos kontekstos" 26.septembrī aicina piedalīties atklātajās apaļā galda diskusijās "Valstu atbildes uz prasmju un iemaņu nepieciešamību / National responses to needs for skills and competences" Latvijas Universitātes Mazajā aulā, Raiņa bulvārī 19.

 • LU fonds aicina pieteikties mecenātu stipendijām
  19.09.2017

  Latvijas Universitātes (LU) un citu augstskolu studenti līdz 6. oktobrim var pieteikties LU fonda mecenātu stipendijām 2017./2018. akadēmiskajam gadam, aizpildot tiešsaistes pieteikuma anketu un pievienojot nepieciešamos dokumentus LU fonda mājas lapā www.fonds.lv.

 • Vecākā latviešu studentu korporācija „Lettonia”
  Vecākā latviešu studentu korporācija „Lettonia” aicina uz viesu vakariem
  18.09.2017

  Sākoties studijām Universitātēs un augstskolās , sākās arī aktīvais semestris studentu korporācijās. Vecākā latviešu studentu korporācija „Lettonia” rīko viesu vakarus šā gada 19,. 22., 27. un 29. septembrī, sākums plkst. 19.00. Jauno semestri uzsākot, aicinām Tevi ciemos!

 • LU “Aristoteļa 2017” svētku pirmkursnieku runas konkursa laureāte – Viktorija Krīgerte (LU PPMF). Foto: LU Komunikācijas un inovāciju departaments
  LU fonds piešķir stipendiju “Aristoteļa 2017” pirmkursnieku runas konkursa laureātei
  18.09.2017

  Kā ierasts, Latvijas Universitātē (LU) jaunais 2017./2018. akadēmiskais gads iesākās ar Aristoteļa svētkiem, kuros satikās visi, kam sirdī ir studenta gars, taču visīpašāk tos izbaudīja tieši vairāki tūkstoši LU pirmkursnieku. Šogad pirmoreiz LU fonds piešķīra vienu vienreizēju stipendiju “Aristoteļa 2017” svētku pirmkursnieku runas konkursa laureātei – LU Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes (PPMF) studentei Viktorijai Krīgertei.

 • LU Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes studiju programmu "Pedagoģija" un "Dažādības pedagoģiskie risinājumi" studenti un docētāji saliedēšanās pasākumā Alsungā.
  LU PPMF maģistru programmās "Pedagoģija" un "Dažādības pedagoģiskie risinājumi" aizsākta jauna tradīcija
  18.09.2017

  Latvijas Universitātes (LU) Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes (PPMF) mağistru studiju programmu "Pedagoğija" un "Dażādības pedagoğiskie risinājumi" 1. kursa studenti kopā ar programmu direktoriem asociēto profesori Ditu Nīmanti un docentu Manuelu Fernandezu uzsākuši lielisku tradīciju - saliedēšanas pasākumu. Šogad šī pasākuma ietvaros studenti kopā ar programmu vadītājiem devās ekskursijā uz Alsungu, kur iepazinās ar Alsungas kultūrvēsturisko mantojumu, pavadīja laiku brīvā dabā un darbojās komandā.

 • LU Goda doktors, Tībingenes Universitātes (Vācijā) profesors Jozefs Helds (Josef Held)
  LU goda doktora profesora Jozefa Helda lekcija LU 98. gadadienā
  14.09.2017

  Latvijas Universitāti tās 98. gadu jubilejā ar lekciju „Bērnība un mūsdienu bērns” sveiks LU Goda doktors, Tībingenes Universitātes (Vācija) profesors Jozefs Helds (Josef Held). Lekcija notiks 2017. gada 28. septembrī plkst. 10.00 LU Bibliotēkā (Kalpaka bulv. 4, 108. telpa). Aicināti visi interesenti!

 • 25.septembrī - docenta amata pretendentes LAURAS PIRSKO atklātā lekcija 14.09.2017

  25. septembrī plkst. 10.30-12.00 LU Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātē, Jūrmalas gatvē 76, A-420.auditorijā notiks docenta amata pretendentes klīniskās psiholoģijas apakšnozarē Dr.psych. Lauras Pirsko atklātā lekcija "Vardarbības gadījumu risināšanā iesaistītās institūcijas un speciālisti".

 • LU Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes docente, Dr psych. Ilze Damberga. Foto: Toms Grīnbergs, LU Komunikācijas un inovāciju centrs
  26. septembrī - docenta amata pretendentes ILZES DAMBERGAS atklātā lekcija
  14.09.2017

  26. septembrī plkst. 10.30-12.00 LU Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātē, Jūrmalas gatvē 76, V-303.auditorijā notiks docenta amata pretendentes pedagoģiskās psiholoģijas apakšnozarē Dr.psych. Ilzes Dambergas atklātā lekcija "Mobings skolas vidē un tā iespējamie risinājumi".

 • Dr.psych. Inga Skreitule-Pikša
  29. septembrī - docenta amata pretendentes INGAS SKREITULES-PIKŠAS atklātā lekcija
  14.09.2017

  29. septembrī plkst. 12.30-14.00 LU Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātē, Jūrmalas gatvē 76, A-413.auditorijā notiks docenta amata pretendentes klīniskās psiholoģijas apakšnozarē Dr.psych. Ingas Skreitules-Pikšas atklātā lekcija "Skolas vecuma bērnu un jauniešu uzvedības problēmas: to attīstība un novērtēšana ar Ahenbaha empīriski balstīto izpētes sistēmu" studiju kursa "Bērnu psiholoģiskā izpēte" (PsihP156) ietvaros.

 • Latvijas Universitātes 96. gadadienas Akadēmiskā balle. Foto: Toms Grīnbergs
  Uz LU 98. dzimšanas dienas balli aicināts ikviens, kam sirdī Universitāte
  14.09.2017

  28. septembrī plkst. 19.00. Latvijas Universitātē (LU) Raiņa bulvārī 19 notiks Universitātes 98. dzimšanas dienas balle. Pārsteigumi, joki un līksmība iepriecinās visa vakara garumā, pārliecināts balles galvenais rīkotājs LU Fonds.

 • Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija
  Konference matemākas skolotājiem "Vērtēšana kompetenču izglītībā"
  12.09.2017

  Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijā (Alūksne, Glika iela 10) 2017.gada 13. un 14.oktobrī notiks Latvijas matemātikas skolotāju apvienības (LMSA) konference "Vērtēšana kompetenču izglītībā".

 • Studenti aicināti piedalīties pētniecisko darbu konkursā par ebrejiem Latvijas vēsturē
  11.09.2017

  Atzīmējot Latvijas valsts simtgadi, Latvijas Universitātes (LU) Jūdaikas studiju centrs aicina studentus piedalīties pētniecisko darbu konkursā „Ebreji Latvijas vēsturē”. Darbus iespējams iesniegt līdz 2017.gada 11. novembrim.

 • Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes docente Dr. psych. Maija Biseniece
  14. septembrī - docenta amata pretendentes MAIJAS BISENIECES atklātā lekcija
  11.09.2017

  14. septembrī plkst. 10.30-12.00 LU Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātē, Jūrmalas gatvē 76, V-315.auditorijā notiks docenta amata pretendentes sociālās psiholoģijas apakšnozarē Dr.psych. Maijas Bisenieces atklātā lekcija "Grupas vadītāja kompetences un grupas mērķi" profesionālā bakalaura studiju programmas "Sociālais pedagogs" studiju kursa "Sociālpsiholoģiskā treniņa vadīšanas metodes" (Psih4016) ietvaros.

 • Edmunds Vanags
  12. septembrī - lektora amata pretendenta EDMUNDA VANAGA atklātā nodarbība
  08.09.2017

  12. septembrī plkst. 12.30-14.00 LU Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātē, Jūrmalas gatvē 76, G-18.auditorijā notiks lektora amata pretendenta vispārīgās psiholoģijas apakšnozarē Mg.psych. Edmunda Vanaga atklātā nodarbība "Uztvere un tās ilūzijas. Kā mēs saprotam to, ko redzam " bakalaura studiju programmas "Psiholoģija" 2.kursa studentiem studiju kursa "Kognitīvā psiholoģija I" ietvaros.

 • Lektora amatu pretendentu atklātās nodarbības Izglītības zinātņu nodaļā
  08.09.2017

  Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes Izglītības zinātņu nodaļa aicina uz lektora amata pretendentu - Diānas Janeles, Kaspara Kira, Lindas Mihno un Ēras Zalcmanes -atklātajām nodarbībām septembrī.

 • Ļubova Vasečko. Foto no personīgā arhīva
  13.septembrī aicina uz pētnieka amata pretendentes ĻUBOVAS VASEČKO atklāto nodarbību
  08.09.2017

  13. septembrī plkst. 12.30-14.00 LU Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātē, Jūrmalas gatvē 76, G-18.auditorijā notiks pētnieka sociālās pedagoģijas apakšnozarē amata pretendentes ĻUBOVAS VASEČKO atklātā nodarbība "Ārpusģimenes aprūpē esošo jauniešu sociāli – emocionālās kompetences veidošanās nosacījumi. Pētnieciskie izaicinājumi".

 • Pētnieka amata pretendente - Egija Laganovska
  15. septembrī notiks pētnieka amata pretendenta EGIJAS LAGANOVSKAS atklātā nodarbība
  08.09.2017

  15. septembrī plkst. 15.30–17.00 LU Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātē, Jūrmalas gatvē 76, A-420. auditorijā notiks pētnieka nozaru (speciālās) pedagoģijas apakšnozarē amata pretendentes EGIJAS LAGANOVSKAS atklātā nodarbība “Skaņu izrunas traucējumu izplatība un diferenciāldiagnostika” kursa “Dislālijas korekcijas metodika” ietvaros.

   

 • Erasmus+ mobilitāte doktorantiem
  06.09.2017

  2018. gadā doktorantiem ir iespēja studēt 5 mēnešus Erasmus+ mobilitātes programmas ietvaros. PEDAGOĢIJAS doktorantiem UNIVERSIDAD DEL BIO-BIO (ČĪLE) un PSIHOLOĢIJAS doktorantiem - UNIVERSITY OF MUHAMMADIYAH MALANG (INDONĒZIJA).

 • LU Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes 1.kursa studenti apmeklē LU Pedagoģijas vēstures muzeju (30.08.2017.). Foto: Ļevs Rusilo
  LU Pedagoģijas vēstures muzejs iedvesmo pirmkursniekus studijām un savas profesijas izpētei
  02.09.2017

  30. augustā jau trešo reizi Latvijas Universitātes LU) Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes (PPMF) jaunie studenti pulcējās fakultātē, lai iepazītu studiju vidi, mācībspēkus un viens otru. Kā viens no šīs 1.kursa studentiem īpašās dienas notikumiem bija iespēja apmeklēt LU Pedagoģijas vēstures muzeju. Profesore un muzeja vadītāja Dr.paed. Aīda Krūze iepazīstināja pirmkursniekus no dažādām LU PPMF programmām ar muzeja krājumiem un ekspozīciju, kā arī ar muzeja ēkas - Anniņmuižas vēsturi.

 • Aicina pievienoties Latvijas Olimpiskās komitejas projekta "Sporto visa klase" zinātnieku komandai
  02.09.2017

  Latvijas olimpiskās komitejas „Sporto visa klase” komandu veido aizrautīgi cilvēki ar vienotu mērķi – veicināt fiziskās aktivitātes un līdz ar to veselību un attīstību skolas vecuma bērniem. Projekts sabiedrībā ir guvis lielu atbalstu, tāpēc vēlamies iet soli tālāk – veidot spēcīgu profesionāļu komandu, kas ilgtermiņā izvērtētu projekta rezultātus no zinātnes skatu punkta.

 • "Aristotelis 2016". Foto: Toms Grīnbergs, LU Komunikācijas un inovāciju departaments
  "Aristotelis 2017" uzstāsies arī Singapūras Satīns un Carnival Youth
  02.09.2017

  Jau šīs nedēļas nogalē – 3. septembrī – notiks Latvijas Universitātes (LU) lielākie un gaidītākie jauno studentu svētki “Aristotelis 2017”. Svētki notiks jau 51. reizi, un ikviens aicināts kopā ar jaunajiem studentiem svinēt pievienošanos kuplajam studentu pulkam, nakti pirms lekcijām pavadot studiju biedru kompānijā Latvijā labi pazīstamu mūziķu pavadībā.

 • Fakultātes darbinieku sapulce - 4. septembrī pl. 16.10
  01.09.2017

  Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes (PPMF) dekāne profesore Malgožata Raščevska 4. septembrī plkst. 16.10 aicina visus fakultātes darbiniekus - vadītājus, docētājus, studiju metodiķus, vispārējo personālu - uz PPMF darbinieku jaunā akadēmiskā gada sapulci-kopāsanākšanu B-1.auditorijā un jauku kafijas pauzi.

 • 31. augustā notiks PPMF Domes sēde
  29.08.2017

  Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes Domes sēde notiks ceturtdien, 31.augustā plkst. 12.00 V-201. telpā (fakultātes sēžu zālē).

 • LU Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes pirmkursnieku - jauno studentu tikšanā 2016.gada 2. septembrī. Foto: Agnese Šteinberga
  LU PPMF JAUNO STUDENTU - pirmkursnieku tikšanās 30.augustā
  29.08.2017

  isi studenti, kuri uzsāks studijas 1.kursā Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātē (LU PPMF) - gan pamatstudijās, gan augstākā līmeņa studijās, tiek laipni gaidīti uz pirmo pirmssstudiju dienu 30.augustā!

 • Latvijas Universitātes darbinieku sapulce notiks 1. septembrī
  29.08.2017

  Latvijas Universitātes darbinieku sapulce notiks 1. septembrī plkst. 10.00 Raiņa bulv. 19, Lielajā aulā.

 • © Foto: Toms Grīnbergs, LU Komunikācijas un inovāciju departaments
  Septembra beigās LU notiks tradicionālā Zinātnieku nakts
  29.08.2017

  29. septembrī no plkst. 18:00 Latvijas Universitāte atvērs laboratorijas un auditorijas visiem, kurus interesē zinātne un zinātnieka profesija. Šā gada Zinātnieku nakts galvenā tēma ir "Zinātnes sasniegumi – ideju avots inovācijai".

 • LU Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes dekāne prof. Malgožata Raščevska
  Prof. Malgožata Raščevska portālā “Ir”: Kādām pārmaiņām jābūt gataviem pedagogiem un skolēniem
  29.08.2017

  Kompetenču pieejas ieviešanas ietekme būs daudz spēcīgāka nekā pašlaik mēs to iedomājamies un, visticamāk, pēc septiņiem gadiem tā skars daudz plašākus augstākās izglītības aspektus, nekā to redzam caur šodienas izpratnes prizmu, Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes dekāne Malgožata Raščevska raksta žurnālā “Ir”.

 • 24. augustā aicina uz 3. Skolotāju-mentoru un mentoru tālākizglītotāju konferenci 14.08.2017

  Latvijas Universitātes (LU) Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes (PPMF) Skolotāju izglītības nodaļa, Prakses un globālās partnerības centrs (PGPC) un Latvijas Augstskolu pedagogu sadarbības asociācija (LAPSA) aicina uz 3. Skolotāju-mentoru un mentoru tālākizglītotāju konferenci. Konference tiek organizēta sadarbībā ar Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroju (KNAB). Konferencē ar semināru piedalīsies KNAB Politikas plānošanas nodaļas galvenais speciālists (izglītošana) Dāvis Sirmais.

 • Uzņemšana studijām LU Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātē. Foto: Agnese Šteinberga
  Līdz 25. augustam turpinās uzņemšana pamatstudijās un augstākā līmeņa studijās
  14.08.2017

  No 24. jūlija līdz 25. augustam norisinās papilduzņemšana studijām Latvijas Universitātes (LU) Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes (PPMF) pamatstudiju un augstākā līmeņa programmās. Papildu uzņemšana notiek fakultātē - Rīgā, Jūrmalas gatvē 76 un tajās studiju programmās, kurās ir pieejamas brīvās budžeta vai maksas studiju vietas. Aicinām izmantot iespēju šogad pievienoties pasaules TOP 5 procentiem vislabāko augstskolu studentu saimei!