Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Šodien notiek konference "Agrīnās lasītprasmes pārbaudes sistēmas DIBELS Next lietojuma pieredze Latvijā"
Prof. Malgožata Raščevska
26.11.2015

26.novembrī Latvijas Universitātes (LU) Bibliotēkas konferenču zālē, Kalpaka bulvārī 4, no plkst. 10.00 līdz 15.30 notiks konference "Agrīnās lasītprasmes pārbaudes sistēmas DIBELS Next lietojuma pieredze Latvijā". Konferenci organizē LU Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes Psiholoģijas nodaļa

Piecu gadu pieredze lasīšanas pētniecībā un testa izmatošanas praksē - lietotāju salidojums!

Lūdzu informēt par dalību konferencē, sūtot e-pastu uz: madara.orlovska@gmail.com

Dalībnieku reģistrācija: 10.00-10.15

Bez dalības maksas

Programma

LaiksTematsReferējošā persona
10.15-10.40
Uzruna konferences dalībniekiem.
Jaunumi DIBELS Next pētniecībā ASV.
Prof. Malgožata Raščevska, Dr.psych.
10.40-11.10Kuras lasītprasmes komponentes visvairāk ir saistītas ar lasītprasmes traucējumiem latviešu valodā?Madara Orlovska, Dr.psych.
11.10-11.40
DIBELS Next lietojuma pieredze Limbažu novadā
Andra Vabale, audiologopēde, Mg. Sc. Sal.
11.40 -12.30Rosinoši dažu psihologu, logopēdu, speciālo pedagogu prakses stāsti par DIBELS Next lietojumu Latvijas novadosGundega Lāce, Kristīne Meilerte, Inga Rutmane-Lazda, Stella Mutule
12.30-13.30Pusdienu pārtraukums
13.30-14.00Alternatīvās DIBELS Next normas Latvijā un jaunais programmētās datu apstrādes fails testa lietotāju ērtībām (materiāli tiks izsniegti)Prof. Malgožata Raščevska, Dr.psych.
14.00-15.30Apaļā galda diskusija: Kā attīstīt Latvijā vienotu valodas un runas, lasīšanas un rakstīšanas traucējumu atpazīšanas sistēmu skolēniem ar un bez dzimtās latviešu valodas?Diskusijā aicināti piedalīties visi konferences dalībnieki un ir uzrunāti dažādu jomu speciālisti – neirologi, psihologi, logopēdi, speciālie pedagogi, psihiatri.

Visi konferences dalībnieki reģistrējoties saņems konferences materiālus un sertifikātu par dalību konferencē, DIBELS Next lietotāji - arī jaunos materiālos darbam ar testu.

Kontaktpersonas: