Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultāte
Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultāte

Aicina doktorantus un jaunos docētājus pieteikties programmai "Ievads docētāja darbā"
Sanita Baranova, LU PPMF docente
25.01.2017

Latvijas Universitātes (LU) Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes (PPMF) Augstskolas didaktikas centrs 2017. gada pavasara semestrī aicina pieteikties jaunos docētājus un doktorantus LU tālākizglītības programmā „Ievads docētāja darbā”, lai attīstītu augstskolu pedagogiem nepieciešamo pedagoģisko kompetenci un veicinātu gatavību akadēmiskajam darbam augstskolā.

 

Programma atbilst Ministru kabineta noteikumu Nr.662 (28.10.2014.) „Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību” prasībām augstskolu un koledžu pedagogu profesionālajai pilnveidei.

Nodarbības programmā „Ievads docētāja darbā” notiks ceturtdienās no 09.02.2017. līdz 08.06.2017. plkst. 15:00-18:00 LU PPMF V-302.telpā, Jūrmalas gatve 76.

Tālākizglītības programmas mērķis: attīstīt doktorantu un jauno docētāju augstskolu pedagogiem nepieciešamo pedagoģisko kompetenci un veicināt gatavību akadēmiskajam darbam augstskolā.

Programmas apjoms: 64 kontaktstundas

Pieteikšanās: līdz 1. februārim, nosūtot elektroniski aizpildītu pieteikuma anketu (sūtīt uz sanita.baranova@lu.lv).

Interesentiem lūgums pieteikuma anketu, kā arī radušos jautājumus sūtīt Sanitai Baranovai, LU PPMF Augstskolas didaktikas centra vadītājai uz e-pasta adresi: sanita.baranova@lu.lv

Vairāk par programmu lasīt LU mājas lapā.