Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

KONFERENCE ATEE pavasara 2017/ROBOESL konference: “Inovācijas, tehnoloģijas un pētījumi izglītībā”
Linda Daniela, Raimonds Strods, LU PPMF
03.05.2017

Latvijas Universitātē (LU) 12.maijā un 13. maijā notiks starptautiska ATEE pavasara 2017/ ROBOESL konference: “Inovācijas, tehnoloģijas un pētījumi izglītībā” (Innovations, technologies, and research in education). Konference tiek organizēta Eiropas skolotāju asociācijas (ATEE) un Erasmus + projekta “Robotikas izmantošana intervencei skolas neveiksmes un agrīnas izglītības pamešanas mazināšanai (ROBOESL)” ietvaros un dalībnieki ir dažādu valstu pedagogi, kas pārstāv pirmsskolu, skolu, augstākās izglītības iestādes, interešu izglītības iestādes, pētniecības institūtus, kā arī studenti, vecāki.

Konferences norises vieta:
12. maijā – LU Mazajā aulā, Raiņa bulvārī 19.
13. maijā – LU Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā, Jelgavas ielā 1.

Konferencē būs iespēja visiem kopā diskutēt par mūsdienīgi kvalitatīvu izglītību, inovatīvām idejām pedagoģijā, tehnoloģiju vietu un lomu izglītības procesā un pētnieciskajiem izaicinājumiem, lai izvērtētu inovāciju ietekmi uz dažādu kompetenču attīstību.

Konferences darba kārtību iespējams apskatīt šeit.

Interesentiem vēl ir iespēja pieteikties dalībai konferencē, rakstot e-pastu uz: linda.daniela.lu@gmail.com

Dalība konferencē klausītāja statusā ir BEZMAKSAS un ROBOESL projekta konferences sekcijā tiks nodrošināta sinhronā tulkošana no angļu uz latviešu valodu, kā arī konferences apmeklējuma apliecinājumā tiks norādītas dalības stundas. Reģistrēšanās konferencei būs iespējama arī uz vietas.