Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Latvijas Universitātes docētāji - pedagoģijas vēsturnieki viesojas pie prof. Jāņa Anspaka un sveic 88. dzīves jubilejā.
Latvijas Universitātes docētāji - pedagoģijas vēsturnieki viesojas pie prof. Jāņa Anspaka un sveic 88. dzīves jubilejā.
Latvijas Universitātes docētāji - pedagoģijas vēsturnieki viesojas pie prof. Jāņa Anspaka un sveic 88. dzīves jubilejā. Latvijas Universitātes docētāji - pedagoģijas vēsturnieki viesojas pie prof. Jāņa Anspaka un sveic 88. dzīves jubilejā. Latvijas Universitātes docētāji - pedagoģijas vēsturnieki viesojas pie prof. Jāņa Anspaka un sveic 88. dzīves jubilejā.
Profesoram, pedagoģijas vēsturniekam Jānim Anspakam - 88. Sveicam!
Aīdam Krūze, LU Pedagoģijas vēstures muzeja vadītāja
07.07.2017

Pedagoģijas vēstures muzejs, turpinot tradīciju, š. g. 30. jūnijā jau 5. gadu pēc kārtas organizēja profesora Jāņa Anspaka apciemojumu. Maijā viņš nosvinēja 88. dzimšanas dienu.

Ligita Stramkale, Elita Stikute, Dace Visnola un Aīda Krūze sveica profesoru Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas  fakultātes un pedagoģijas vēsturnieku vārdā. Profesors joprojām interesējas par mūsu fakultāti, pedagoģijas zinātnes attīstību, inovācijām pedagoģijā, par ko arī izvērsās interesanta diskusija.

Sveiciens visiem no bijušā kolēģa, kurš 50 gadus docējis pedagoģijas vēstures kursus Latvijas Universitātē un uz kura darbiem joprojām rodamas atsauces studentu darbos.