Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

STUDENTIEM Datorikas fakultāte aicina studentus uz “Mad science” cikla lekciju par radošumu un stratēģisko dizainu
Jeļena Poļakova, LU Datorikas fakultātes sabiedrisko attiecību speciāliste
03.10.2017

Accenture sadarbībā ar LU Datorikas fakultāti (DF) un LU DF Alumni asociāciju aicina uz "Mad science" lekciju cikla pasākumu, kurā ar vieslekcijām "Radošuma spēks un atbildība" un „Stratēģiskais dizains - cilvēka labākais draugs” uzstāsies Evelīna Ozola (FOLD) un Rūdolfs Strēlis (dizainers, stratēģiskā dizaina eksperts). Pasākums notiks ceturtdien, 12. oktobrī, plkst. 17:00, Latvijas Universitātē, Raiņa bulvārī 19, 13. auditorijā. Lekcijas notiks angļu valodā.


Pasākums ir bez dalības maksas, un vietu skaits ir ierobežots.

PIETEIKŠANĀS “Mad science” pasākumam


Plašāk par pasākumu (angļu valodā):

Evelīna Ozola „The Power and Responsibility of Being Creative”

It is well known that the creative industries contribute greatly to culture and the economy, but they also have the capacity to ask uncomfortable questions and to solve political and social crises in unexpected ways. There are times when creative professionals must apply their skills to point out injustices, trigger social changes and protect what we all regard as valuable and vulnerable.
The lecture will feature captivating cases of design being used as a tool for analysis and powerful communication — from mapping infectious diseases and early infographics to tactical urbanism and attributes of protest movements.

Rūdolfs Strēlis „Strategic Design - Man's Best Friend”

If we think of a well-known brand that produces jewelry, fashion or high-end interior objects, we probably would describe it by using the word “Design”. What's the link between services, concepts, complex IT systems, sustainable business strategies, and even policies? They all can be designed as well, moreover in a very human centered manner.
The everyday dynamics request for a very rapid ideation and agile execution process. By using less strategic approaches in problem solving we can lose the sense of our target audience, therefore leading ourselves towards false problem statements and solutions. The following lecture will unfold the structure behind well-known term design thinking as well as introduce on how to use strategic design for interdisciplinary projects.

Par IT uzņēmumu "Accenture"
Accenture ir viens no vadošajiem IT uzņēmumiem Latvijā un pasaulē. Accenture ir starptautisks vadības konsultāciju, tehnoloģisko pakalpojumu un ārpakalpojumu uzņēmums. Uzņēmumā strādā vairāk nekā 394 000 cilvēku, kas apkalpo klientus vairāk nekā 120 pasaules valstīs. Accenture Latvijas filiāle ir dibināta 2002. gadā.

Par LU Datorikas fakultātes Alumni asociāciju
LU DF Alumni ir nekomerciāla organizācija, kas ir dibināta un darbojas tās biedru izglītojošo un komunikāciju veicinošo mērķu realizēšanai, kā arī LU Datorikas fakultātes popularizēšanai un atbalsta sniegšanai. Asociācija vieno gan LU Datorikas fakultātes absolventus un esošos studentus, gan arī citu eksakto zinātņu virzienu absolventus un studentus, kam rūp IT nozarē strādājošo speciālistu kompetenču līmeņa paaugstināšana un kas vēlas attīstīt šādu speciālistu savstarpējo komunikāciju, kā arī popularizēt IT izglītības virzienu.