Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Seminārs "Kulturoloģija kompetenču izglītības kontekstā" (14.03.2017.)
Pēdējās izmaiņas veiktas:
10.03.2017.

Kultūras pedagogu biedrība (KPB) sadarbībā ar Latvijas Universitātes (LU) Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes (PPMF) Skolotāju izglītības nodaļu 14. martā plkst. 11.00 aicina kulturoloģijas skolotājus un ikvienu interesentu uz semināru "Kulturoloģija kompetenču izglītības kontekstā". Semināra norises vieta - LU PPMF, Jūrmalas gatve 76

Semināra mērķis: iepazīstināt skolotājus ar iestrādēm un konkrētiem mācību materiāliem kulturoloģijas kā integrējoša kursa mācīšanas un mācīšanās procesā, kā arī iepazīties ar kompetenču pieejā balstīta izglītības satura aprobācijas un ieviešanas projektu.

Semināra PROGRAMMA

Līdztekus jaunākajai informācijai par projekta “Kompetenču pieejā balstīta mācību satura izstrāde un ieviešana vispārējā izglītībā” norisēm, praktiskām metodiskām nodarbībām un profesora Dr. Harija Tumana lekcijai par globalizācijas projektiem pasaules vēsturē, Kultūras pedagogu biedrība iepazīstinās dalībniekus ar savām iecerēm un iespējām. Diskutēsim par to, kā skolotāji kopīgi varētu attīstīt kulturoloģijas nozīmi izglītībā un kultūras izpratni sabiedrībā kopumā.