Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
PPMF Gada balva
Pēdējās izmaiņas veiktas:
09.05.2017

2015. gada nogalē aizsākot jauno tradīciju, LU PPMF profesors un bijušais dekāns Andris Grīnfelds atzīmēja: ”Intensīvi strādājot visu gadu, reizēm aizmirstam novērtēt un pateikt paldies studentiem un kolēģiem, kuri ar savu darbu un attieksmi palīdzējuši fakultātes tēla veidošanā un popularitātes vairošanā.  Lai Gada balva kļūst par tradīciju, kura ļaus novērtēt gan studentu, gan docētāju, gan darbinieku piederību un lojalitāti fakultātei, kompetenci studijās un profesionalitāti darbā."

Apbalvojuma mērķis ir viena akadēmiskā gada ietvaros izvērtēt un godināt šī akadēmiskā mācību gada LU PPMF ievērojamāko studējošo, mācībspēku un vispārējā personāla darbinieku, kuru darbība ir guvusi atzinību LU PPMF, veicinājusi fakultātes atpazīstamību un veidojusi profesijas pozitīvo tēlu.

Apbalvojuma pretendentus varēs pieteikt LU PPMF studējošie, mācībspēki, vispārējā personāla darbinieki. Nosauktajām balvām izvirzītos pretendentus izvērtēs  Gada balvas komisija, kuru pārstāvēs PPMF absolventi no visām studiju jomām. Gada balvas laureāti saņems fakultātes vadības pateicības un mācībspēka, mākslinieka Jura Leitāna īpaši izveidotu balvu.