Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Pamatstudijas
Pēdējās izmaiņas veiktas:
10.08.2018
Pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programma „PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS PEDAGOGS”

Studiju programmas direktore: Dr. paed., docente Līga Āboltiņa, tālr.: 67034014, e-pasts: ligaa@lu.lv, telpa: 236.telpa (Imantas 7.līnija 1)

Vecākā lietvede: Tatjana Kosireva, tālr.: , e-pasts: tatjana.kosireva@lu.lv, telpa:202. Imantas 7.līnija - 1)

Profesionālā bakalaura studiju programma „MĀKSLA”

Studiju programmas direktore: Mg.art., lektore Austra Celmiņa-Ķeirāne, tālr.:67034025, e-pasts: austra.celmina-keirane@lu.lv, telpa: 408.telpa (Imantas 7.līnija 1)

Studiju metodiķes:
Aija Grāvīte, tālr.: 67033854, e-pasts: aija.gravite@lu.lv, telpa: 224.telpa (Imantas 7.līnija 1)
Jevgēnija Ivanova, tālr.: 67033854, e-pasts: jevgenija.ivanova@lu.lv, telpa: 224.telpa (Imantas 7.līnija 1)

Bakalaura studiju programma „PSIHOLOĢIJA”

Studiju programmas direktore: Dr. psych., asociētā profesore Anika Miltuze, tālr.:67034018, e-pasts: anika.miltuze@lu.lv, telpa: 234.telpa (Imantas 7.līnija 1)

Studiju metodiķe: Ruta Trautmane, tālr.:67034019, e-pasts: ruta.trautmane@lu.lv, telpa: 233.telpa (Imantas 7.līnija 1)

Profesionālā bakalaura studiju programma „SKOLOTĀJS”

Studiju programmas direktore.: Dr.paed., profesore Indra Odiņa, tālr.:67034015, e-pasts: indra.odina@lu.lv, telpa: 310.telpa (Imantas 7.līnija 1)

Studiju metodiķe: Inese Ranka, tālr.: 67034016, e-pasts: inese.ranka@lu.lv, telpa: 306.telpa (Imantas 7.līnija 1)

Apakšprogrammas (pamatkvalifikācijas):


Studiju metodiķe: Agnese Šteinebrga, tālr.:67034035, e-pasts: agnese.steinberga@lu.lv, telpa: 306.telpa (Imantas 7.līnija 1)

Apakšprogrammas (pamatkvalifikācijas):

Profesionālā bakalaura studiju programma „SOCIĀLAIS PEDAGOGS”

Studiju programmas direktore: Dr. paed., docente Gunta Kraģe,  e-pasts: gunta.krage@lu.lv, telpa: 307.telpa (Imantas 7.līnija 1)

Studiju metodiķe: Inese Ranka, tālr.: 67034016, e-pasts: inese.ranka@lu.lv, telpa: 306.telpa (Imantas 7.līnija 1)

Profesionālā bakalaura studiju programma "IZGLĪTĪBAS DARBA VADĪTĀJS UN VIENA MĀCĪBU PRIEKŠMETA SKOLOTĀJS"

Studiju programmas direktore: Dr. paed., vecākā eksperte Dace Kazāka,  e-pasts: dace.kazaka@lu.lv

Studiju metodiķe: Evija Bogdana, tālr.: 67808128, e-pasts: evija.bogdana@lu.lv, telpa: 202 (Imantas 7.līnija - 1)

Profesionālā bakalaura studiju programma "PIRMSSKOLAS UN SĀKUMSKOLAS SKOLOTĀJS" (arī filiālēs)

Studiju programmas direktore: Mg. paed. Vladislava Uršuļska,  e-pasts: vladislava.ursulska@lu.lv

Studiju metodiķe: Ineta Būdniece, tālr.: 67808128, e-pasts: ineta.budniece@lu.lv, telpa: 202 (Imantas 7.līnija - 1)

Profesionālā bakalaura studiju programma "SĀKUMSKOLAS UN PAMATSKOLAS MĀCĪBU PRIEKŠMETA SKOLOTĀJS"(arī filiālēs)

Studiju programmas direktore: Dr.paed., profesore Anita Petere,  e-pasts: anita.petere@lu.lv

Studiju metodiķe: Evija Bogdana, tālr.: 67808128, e-pasts: evija.bogdana@lu.lv, telpa: 202 (Imantas 7.līnija - 1)