Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Pamatstudijas
Pēdējās izmaiņas veiktas:
18.09.2018
Pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programma „PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS PEDAGOGS”

Studiju programmas direktore: Dr. paed., docente Līga Āboltiņa, tālr.: ...., e-pasts: ligaa@lu.lv, telpa: 236.telpa (Imantas 7.līnija 1)

Vecākā lietvede: Tatjana Kosireva, tālr.: 67034828 , e-pasts: tatjana.kosireva@lu.lv, telpa:202. Imantas 7.līnija - 1)

Profesionālā bakalaura studiju programma „MĀKSLA”

Studiju programmas direktore: Mg.art., lektore Austra Celmiņa-Ķeirāne, tālr.:67034025, e-pasts: austra.celmina-keirane@lu.lv, telpa: 408 (Imantas 7.līnija 1)

Studiju metodiķe:
Jevgēnija Ivanova, tālr.: 67034813, e-pasts: jevgenija.ivanova@lu.lv, telpa: 224  (Imantas 7.līnija 1)

Bakalaura studiju programma „PSIHOLOĢIJA”

Studiju programmas direktore: Dr. psych., asociētā profesore Anika Miltuze, tālr.: .... , e-pasts: anika.miltuze@lu.lv, telpa: 234 (Imantas 7.līnija 1)

Studiju metodiķe: Ruta Trautmane, tālr.:67034817, e-pasts: ruta.trautmane@lu.lv, telpa: 233 (Imantas 7.līnija 1)

Profesionālā bakalaura studiju programma „SKOLOTĀJS”

Studiju programmas direktora p.i..: Dr.sc.admin., docents Ilvis Ābeļkalns, tālr.: ... , e-pasts: ilvis.abelkalns@lu.lv, telpa: 310.telpa (Imantas 7.līnija 1)

Studiju metodiķe: Inese Ranka, tālr.: 67034818, e-pasts: inese.ranka@lu.lv, telpa: 306  (Imantas 7.līnija 1)

Apakšprogrammas (pamatkvalifikācijas):


Studiju metodiķe: Agnese Šteinebrga, tālr.:67034819, e-pasts: agnese.steinberga@lu.lv, telpa: 215 (Imantas 7.līnija 1)

Apakšprogrammas (pamatkvalifikācijas):

Profesionālā bakalaura studiju programma „SOCIĀLAIS PEDAGOGS”

Studiju programmas direktore: Dr. paed., docente Gunta Kraģe,  e-pasts: gunta.krage@lu.lv, telpa: 307.telpa (Imantas 7.līnija 1)

Studiju metodiķe: Inese Ranka, tālr.: 67034818, e-pasts: inese.ranka@lu.lv, telpa: 306 (Imantas 7.līnija 1)

Profesionālā bakalaura studiju programma "IZGLĪTĪBAS DARBA VADĪTĀJS UN VIENA MĀCĪBU PRIEKŠMETA SKOLOTĀJS"

Studiju programmas direktore: Dr. paed., vecākā eksperte Dace Kazāka,  e-pasts: dace.kazaka@lu.lv

Studiju metodiķe: Evija Bogdana, tālr.: 67034824, e-pasts: evija.bogdana@lu.lv, telpa: 202 (Imantas 7.līnija - 1)

Profesionālā bakalaura studiju programma "PIRMSSKOLAS UN SĀKUMSKOLAS SKOLOTĀJS" (arī filiālēs)

Studiju programmas direktore: Dr. paed., profesore Inga Stangaine,  e-pasts: inga.stangaine@lu.lv

Studiju metodiķe: Ineta Būdniece, tālr.: 6034823, e-pasts: ineta.budniece@lu.lv, telpa: 202 (Imantas 7.līnija - 1)

Profesionālā bakalaura studiju programma "SĀKUMSKOLAS UN VIENA PAMATSKOLAS MĀCĪBU PRIEKŠMETA SKOLOTĀJS"(arī filiālēs)

Studiju programmas direktore: Dr.paed., profesore Anita Petere,  e-pasts: anita.petere@lu.lv

Studiju metodiķe: Evija Bogdana, tālr.: 67034824, e-pasts: evija.bogdana@lu.lv, telpa: 202 (Imantas 7.līnija - 1)