Iezīmējot Latvijas Universitātes (LU) jubilejas mēnesi, 29. septembrī tiešsaistē norisināsies LU jubilejas konference “Laikmeta izaicinājumi: vide, drošība, iekļautība”.

Datums: 2022. gada 29. septembrī
Laiks: no plkst. 10.00 līdz plkst. 17.10
Formāts: tiešsaistē www.lu.lv
Darba valoda: latviešu, angļu
Moderators: Uģis Joksts

Laikmetu, kurā dzīvojam, raksturo dziļas pārmaiņas, kuras skar teju ikvienu mūsu dzīves jomu un sabiedrības daļu. Latvijas Universitāte neapšaubāmi ir tā platforma, kur mūsdienu izaicinājumi tiek apspriesti, analizēti, izvērtēti un kur tiek meklēti inovatīvi risinājumi problēmām, ar kurām mūsu sabiedrībai šodien ir jāsaskaras. Līdz ar to savas 103. jubilejas laikā Latvijas Universitāte aicina ikvienu aizdomāties un aktīvi diskutēt par vairākiem mums visiem būtiskiem jautājumiem. Kā pēcpatiesības laikmeta realitāte ietekmē sabiedrības drošību? Kādu lomu universitāte spēlē zaļas un ilgtspējīgas pilsētas veidošanā? Kādi ir digitalizācijas procesa attīstības virzieni nākotnē? Kā universitāte var veicināt iekļaujošas sabiedrības nodrošināšanu?

Vairāk lasi: https://www.ppmf.lu.lv/par-mums/zinas/zina/t/73928/