Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Dekanāts
Pēdējās izmaiņas veiktas:
12.07.2018

Dr.psych. Malgožata Raščevska, dekāne, profesore

Tālrunis: +371 67034811
E-pasts: malgozata.rascevska@lu.lv

Pieņemšana: 101. telpa  (Imantas 7.līnija - 1)

Dr.sc.admin. Rita Kiseļova, prodekāne, docente

Tālrunis:
E-pasts: rita.kiselova@lu.lv

Pieņemšana: 322. telpa

 Dr.paed. Ineta Helmane, prodekāne, asociētā profesore

Tālrunis:
E-pasts: ineta.helmane@lu.lv

Pieņemšana: 236. telpa

Silvija Puriņa, izpilddirektore

Tālrunis:
E-pasts: silvija.purina@lu.lv

Pieņemšana: 100a. telpa

Laura Fomina, lietvedības sekretāre

Tālrunis: +371 67034848
E-pasts: laura.fomina@lu.lv

Pieņemšana: 101. telpa

Darba laiks: pirmdiena - ceturtdiena no 8.30 līdz 17.00

Pieņemšanas laiks: interesēties individuāli pa tālruni vai e-pastu

Sandra Kalniņa, Mg.paed., Mg.philol., dekāna palīgs

Tālrunis:
E-pasts: sandra.kalnina@lu.lv

Pieņemšana: 411. telpa

Agnese Šteinberga, studiju metodiķe, fakultātes mājas lapas www.ppmf.lu.lv redaktore
Tālrunis:
E-pasts: agnese.steinberga@lu.lv
Pieņemšana: 306. telpa (Imantas 7.līnija - 1)

 

Ruta Tilgasa, Mg.edu.sc., studiju metodiķe: Profesionālās augstākās izglītības bakalaura studiju programmu  „Skolotājs” un „Sociālais pedagogs” pilna laika studiju nodarbību plānošana; maģistra studiju programmu „Izglītības zinātnes” un Izglītības vadība” pilna un nepilna laika studiju  nodarbību plānošana; doktora studiju programmu „Izglītība vadība” un „Psiholoģija” zinātniskā sekretāre, doktorantūras padomes sekretāre.
Tālrunis:
E-pasts: ruta.tilgasa@lu.lv
Pieņemšana: 324. telpa
Edgars Zurkovs, datortīkla administrators
E-pasts: edgars.zurkovs@lu.lv
Pieņemšana: 226.telpa

 

Antra Ozola, E-studiju organizatoriskais atbalsts
Tālrunis:
E-pasts: antra.ozola@lu.lv
Pieņemšana:

 

Olga Pole, koordinētāja starptautiskajām apmaiņas programmām (Erasmus+, Campus Europae)
Tālrunis:
E-pasts: olga.pole@lu.lv
Pieņemšana: 215. telpa

Pieņemšanas laiks:
Otrdiena, trešdiena no plkst. 10.00–17.00