Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Centra vadītāja p.i. - Aija Grāvīte
E-pasts: aija.gravite@lu.lv
Pieņemšana: 224. telpa (Imantas 7.līnija - 1)

 

Evija Bogdana, studiju metodiķe
tālr.: 67034824
E-pasts: evija.bogdana@lu.lv
Pieņemšana: 202. telpa (Imantas 7.līnija - 1)

Ineta Būdniece, vecākā lietvede
tālr.: 67034823
E-pasts: ineta.budniece@lu.lv
Pieņemšana: 202. telpa (Imantas 7.līnija - 1

Aija Grāvīte, studiju metodiķe

tālr.: 67034813
E-pasts: aija.gravite@lu.lv
Pieņemšana: 224. telpa (Imantas 7.līnija - 1

Jevgēnija Ivanova, studiju metodiķe

Tālrunis: 67034813
E-pasts: jevgenija.ivanova@lu.lv
Pieņemšana: 224. telpa (Imantas 7.līnija - 1)

Tatjana Kosireva, vecākā lietvede
tālr.: 67034828
E-pasts: tatjana.kosireva@lu.lv
Pieņemšana: 202. telpa (Imantas 7.līnija - 1)

 

Dina Minčenoka, studiju metodiķe
tālr.: 67034822
E-pasts: dina.mincenoka@lu.lv
Pieņemšana: 202. telpa (Imantas 7.līnija - 1)
Laima Mitenberga, studiju metodiķe

E-pasts: laima.borsuka@lu.lv
Pieņemšana: 323. telpa (Imantas 7.līnija - 1)
Inese Ranka, studiju metodiķe
tālr.: 67034818
E-pasts: inese.ranka@lu.lv
Pieņemšana: 306. telpa (Imantas 7.līnija - 1)
Ruta Tilgasa, studiju metodiķe
tālr.: 67034820
E-pasts: ruta.tilgasa@lu.lv
Pieņemšana: 324. telpa (Imantas 7.līnija - 1)

Ruta Trautmane, studiju metodiķe

tālr.: 67034817
E-pasts: ruta.trautmane@lu.lv
Pieņemšana: 233. telpa (Imantas 7.līnija - 1)

Lija Saulenberga, studiju metodiķe

tālr.:
E-pasts: lija.saulenberga@lu.lv
Pieņemšana: 324. telpa (Imantas 7.līnija - 1)

Baiba Upīte, studiju metodiķe

Tālrunis: 67034814
E-pasts: baiba.upite@lu.lv
Pieņemšana: 208. telpa (Imantas 7.līnija - 1)

Indra Zīle, studiju metodiķe

tālr.: 67034821
E-pasts: indra.zile@lu.lv
Pieņemšana: 222. telpa (Imantas 7.līnija - 1)