Latvijas Universitātes (LU) Jauno tehnoloģiju un inovāciju dienā, kas notiks 25. septembrī LU Akadēmiskā centra Zinātņu mājā un būs vērojama arī interaktīvā tiešsaistē, LU 101. jubilejai veltītā koncertā uzstāsies populārās grupas “Jumprava” un “Musiqq”. Ieeja klātienes apmeklētājiem būs bez maksas!

Jauno tehnoloģiju un inovāciju dienas programma būs piesātināta ar Ideju laboratorijas ierosinājumiem par viedo tehnoloģiju izmantošanu, kā arī Zināšanu agoras pētījumiem, tāpēc vakarā pēc diskusiju un ideju prāta vētrām patīkamu atslodzi sniegs mūziķi.

Uz Lielās skatuves vakara ievadā kāps Ivars Godmanis, kurš Jauno Tehnoloģiju un inovāciju dienas ietvaros ne tikai piedalīsies premjeru diskusijā, bet arī klātesošos priecēs ar dīdžeja setu, savukārt turpinājumā uzstāsies viena no pašmāju populārākajām grupām – "Jumprava". Leģendārā grupa uzstāsies ar savām visu laiku labākajām dziesmām. Pērn novembrī grupa svinēja savu 35. pastāvēšanas jubileju. Kopā ar grupu uzstāsies arī LU Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultātes jauktais koris “Aura”.

Vakara turpinājumā priecēs arī populārā grupa “Musiqq”. “Musiqq” dziesmas, kopš 2009. gada, ir vienas no pārdotākajām dziesmām Latvijā, tās turas radio topu, klubu atskaņošanas un mūzikas ierakstu balvu virsotnēs.

Paralēli lielajiem koncertiem Zinātņu mājā arī notiks radio NABA dejas pilnīgā klusumā jeb Silent Disco. Diskotēkā katram tiks izsniegtas austiņas un tajā pēc izvēles varēs klausīties divu dīdžeju spēlētās dziesmas. LU radio NABA dīdžeji būs parūpējušies par mūziku dažādību, uz vinila platēm skanēs gan latviešu mūzika, gan deju klubu mūzika.

LU Jauno tehnoloģiju un inovāciju dienas galvenais vadmotīvs ir ’’Viedā Universitāte’’. Pasākums dod iespēju studentiem, pētniekiem un absolventiem demonstrēt gada laikā paveikto, kā arī radīt jaunas, inovatīvas idejas. Pasākums tiks aizvadīts otro gadu pēc kārtas, taču tā būs pirmā reize, kad tā laikā LU atzīmēs savu jubileju – Latvijas Universitātei 101! Tāpat nemainīgi arī šajā gadā Latvijas Universitātes Absolventu klubs īpaši aicina ikvienu Universitātes absolventu apmeklēt pasākumu un kopā atzīmēt ,,LU Absolventu dienu’’.

Pasākuma klātienes apmeklējums tiks uzraudzīts, balstoties uz tā brīža valsts noteiktajiem ierobežojumiem, taču ikviens interesents var būt drošs, ka pasākumam būs iespēja sekot līdzi jebkurā gadījumā, jo gan dienas programmai, gan vakara daļai būs pieejama interaktīva tiešsaiste. Pasākuma klātienes apmeklētājiem ieeja būs bez maksas.

LU Jauno tehnoloģiju un inovāciju dienu organizē Latvijas Universitāte. Tās norisi atbalsta LU Studentu padome un LU Absolventu klubs. Pasākums tiks realizēts projekta ,,LU Inovāciju granti studentiem’’ ietvaros.

Dalīties