Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
KATEGORIJA
Tēma
Struktūrvienība
 • Latvijas Universitātes (LU) Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes (PPMF) studenti un docētāji piedalās Nordplus Skolotāju izglītības tīkla projektā “Inovatīvas un ilgtspējīgas estētiskas metodes pilsoniskajai izglītībai (ISAMCE)”
  LU PPMF studenti un docētāji piedalījās Nordplus projektā “Inovatīvas un ilgtspējīgas estētiskas metodes pilsoniskajai izglītībai (ISAMCE)” Īslandē
  20.04.2018

  Latvijas Universitātes (LU) Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes (PPMF) 3. kursa studentes Simona Dubovenko un Anete Cīrule un docētājas Dr.paed. Gunta Siliņa-Jasjukeviča un Dr.paed., Mg.art. Ilze Briška pārstāvēja Latvijas Universitāti Nordplus Skolotāju izglītības tīkla projektā “Inovatīvas un ilgtspējīgas estētiskas metodes pilsoniskajai izglītībai (ISAMCE)” Īslandē.

 • Studentus aicina līdz 9.maijam pieteikt dalību izstādē "IMPROVOKĀCIJA"
  19.04.2018

  Latvijas Universitātes (LU) Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes (PPMF) studenti sadarbībā ar Kultūras pedagogu biedrību aicina piedalīties izstādes "IMPROVOKĀCIJA" tapšanā, līdz 9.maijam veidojot mākslas darbus – IMPROVIZĒT MĀKSLAS TEHNIKĀS (gleznošana, instalācijas, dzeja, mūzikas ieraksti u.c.) un PROVOCĒT AR VĒSTĪJUMU par 21.gadsimta aktuālajām tēmām. Izstādes atklāšana 12. maijā plkst.16.00. LU PPMF mākslas galerijā "Baseins", Jūrmalas gatvē 76.

 • 27. aprīlī darbu uzsāks studentu projekts "Atvilkne"
  19.04.2018

  Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātē pie mākslas galerijas "Baseins" savu darbību 27.aprīlī plkst. 12.00 uzsāks studentu projekts "Atvilktne". Studenti - izmantojiet iespēju saņemt bez maksas vai atbrīvoties no liekajiem kancelejas piederumiem!

 • LU PPMF pētnieces sagatavojušas ziņojumu par digitālo mācību līdzekļu pieejamību un izmantošanu
  19.04.2018

  Latvijas Universitātes vadošās pētnieces Linda Daniela, Zanda Rubene un Pedagoģijas doktorantūras programmas studente Līva Goba, darbojoties pēc “Neatkarīgās izglītības biedrības” pasūtījuma, ir sagatavojušas ziņojumu "Datu apkopojums un ārvalstu un Latvijas pieredzes analīze par digitālo mācību līdzekļu pieejamību un izmantošanu vispārējās izglītības mācību satura nodrošināšanai" (IZM, līg. Nr. 01-07.3.07/33).

 • Studenti īsteno projektu "Kino Tavā fakultātē!"
  18.04.2018

  Sadarbībā ar filmu studiju “VFS films” profesionālā bakalaura studiju programmas "Skolotājs" 3.kursa studenti 27. aprīlī plkst.16.00 Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātē, Jūrmalas gatve 76 B-6.auditorijā bez maksas noskatīties slavināto dokumentālo filmu - Latviešu un Norvēģu kopprojekta "Atbrīvošanas diena" ekranizāciju. Uz filmas skatīšanos tiek aicināti studenti, docētāji un darbinieki, kā arī visi citi interesenti!

 • Turpinās NordPlus projektā par profesionālās svešvalodas mācīšanu aizsāktā sadarbība
  18.04.2018

  Lai gan projekts “Inovatīva profesionālās svešvalodas mācīšana - atslēga pieaugušo mācīšanās motivācijai” ir noslēdzies, tomēr projekta laikā izveidojusies sadarbība turpinās. 2018.gada 19. aprīlī Pērnavas Pieaugušo ģimnāzijas (Igaunija) pārstāvji un Igaunijas skolotāji tiksies ar Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes un SIA “Heiro” (Latvija) kolēģiem, lai pārrunātu novitātes pieaugušo izglītībā.

 • Aicina iepazīt sociālā pedagoga profesiju seminārā “Tavs atbalsts – sociālais pedagogs”
  17.04.2018

  Profesionālā bakalaura studiju programmas “Sociālais pedagogs” studenti aicina apmeklēt semināru “Tavs atbalsts – sociālais pedagogs”, kas norisināsies 24. aprīlī Latvijas Universitātē Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātē V-303. auditorijā plkst. 12.30. Aicināts ikviens interesents!

   

 • LU Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes docente Dr.sc.admin. Antra Ozola
  23.aprīlī – asociētā profesora amata pretendentes ANTRAS OZOLAS atklātā lekcija
  17.04.2018

  Latvijas Universitātes (LU) Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātē, Jūrmalas gatvē 76, 23.aprīlī plkst. 16.30 A-224. auditorijā notiks asociētā profesora amata pretendentes Dr.sc.admin. ANTRAS OZOLAS atklātā lekcija "Starptautiskais lasītprasmes novērtēšanas pētījums PIRLS kā izglītības kvalitātes mērīšanas instruments" studiju kursā "Izglītības kvalitāte starptautiskā kontekstā" (VadZ5176) maģistra studiju programmas "Izglītības vadība" 1. kursa studentiem. Aicināti visi interesenti.

 • LU Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes izlaidums 2018.gada 23.februārī. Foto: Agnese Šteinberga
  AKTUĀLI! 2018. gada pavasara semestra absolventu izlaidums – 19. un 21. jūnijā
  16.04.2018

  Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas (PPMF) fakultātes izlaidumi 2017./2018. studiju gada pavasara semestra absolventiem notiks 2018.gada 19. jūnijā Latvijas Universitātes Lielajā aulā, Raiņa bulv. 19 (PPMF īstenoto studiju programmu absolventiem) un 21. jūnijā Imantas 7. līnijā 1 (RPIVA pārņemtajās studiju programmās).

 • LU profesors Dr.oec. Andrejs Geske
  16.aprīlī - profesora amata pretendenta ANDREJA GESKES atklātā lekcija
  11.04.2018

  Latvijas Universitātes (LU) Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātē, Jūrmalas gatvē 76, 16.aprīlī plkst. 14.00 A-217. auditorijā notiks profesora amata pretendenta Dr.oec. ANDREJA GESKES atklātā lekcija "Mērījumu kļūdu aprēķini kompleksām klāsterveida izlasēm starptautisko salīdzinošo izglītības pētījumu datu analīzē" studiju kursā "Izglītības datu apstrāde" (SDSK5010) maģistra studiju programmas "Izglītības vadība" 1. kursa studentiem. Aicināti visi interesenti.

   

 • LU docente Antra Ozola: Uzdevumi.lv iespējas topošie skolotāji turpmāk apgūs jau universitātē
  11.04.2018

  Kopš 2017./2018. mācību gada sākuma topošie skolotāji Latvijas Universitātē apgūst jaunu mācību kursu, kura laikā iepazīstas ar tehnoloģijām, kas palīdz un atbalsta skolotāju darbā. Vairāk par kursu, tā mērķiem un saturu intervijā portālam Uzdevumi.lv stāsta Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes docente Antra Ozola.

 • 14. atklātās mājturības un tehnoloģiju olimpiādes 6.-7. klasei „Mēs –Latvijas simtgadei” tekstila tehnoloģijās 3. posma godalgotais radošais darbs - grāmatzīme
  14. atklātās mājturības un tehnoloģiju olimpiādes “Mēs- Latvijas simtgadei” (tekstila tehnoloģijās) 3. posma rezultāti
  11.04.2018

  Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātē 2018. gada 4. aprīlī notika 14. atklātās mājturības un tehnoloģiju olimpiādes 6.-7. klasei „Mēs –Latvijas simtgadei” tekstila tehnoloģijās 3. posms. Atklātās olimpiādes 3. posmā piedalījās 52 dalībnieces, kuras olimpiādes laikā radīja grāmatzīmes dizainu un izstrādāja grāmatzīmi tekstila tehnoloģijās, iedvesmojoties no piedāvātajiem latviešu etnogrāfisko priekšmetu attēliem.

 • Baltijas Pedagoģijas vēsturnieki 13.aprīlī pulcēsies asociācijas kopsapulcē
  11.04.2018

  13. aprīlī notiks kārtējā Baltijas Pedagoģijas vēsturnieku asociācijas (BPVA) kopsapulce. Tā šogad tematiski veltīta triju Baltijas valstu 100-gadei. Pasākumā piedalīsies asociācijas biedri no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas nodaļām, kā arī Rīgas Igauņu pamatskolas un Rīgas Lietuviešu vidusskolas pārstāvji. Kopsapulces dalībniekiem būs iespēja iepazīties ar izstādi Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) muzejā "Trīs simtgades. Trīs valstis. Trīs arhitekti. Kolm riiki. Kolm sajandit. Kolm arhitekti. Trys šalys. Trys šimtmečiai. Trys architektai" Kronvalda bulvārī 1.

   

 • Jenny Tripses (Bradley University)
  6. aprīlī ar lekcijām fakultātē doktorantūras skolā uzstāsies viesprofesores Jenny Tripses un Ruhizan Mohammad Yasin
  03.04.2018

  Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes doktorantūras skolā „Indivīdu, grupu un organizāciju attīstība psiholoģisko, izglītības un sociālo faktoru mijiedarbības ietekmē“ 6. aprīlī ar lekcijāmuzstāsies divas viesprofesores - Jenny Tripses un Ruhizan Mohammad Yasin. Lekcijas notiks V-201. telpā no plkst. 15.15 līdz 18.30.

 • Mājturības un tehnoloģiju un mājsaimniecības 18.valsts olimpiāde (5.04.2017.) Latvijas Universitātes (LU) Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātē. Foto: Agnese Šteinberga
  Mājturības un tehnoloģiju, un mājsaimniecības 19. valsts olimpiāde. Skolēnu radošo darbu izstāde "Mēs - Latvijas simtgadei"
  03.04.2018

  2018. gada 4. aprīlī Latvijas Universitātes (LU) Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātē (PPMF), Rīgā, Jūrmalas gatvē 76, notiks Mājturības un tehnoloģiju un mājsaimniecības 19.valsts olimpiādes 8.-12. klasei un 14. atklātās mājturības un tehnoloģiju olimpiādes 6.-7. klasei „Mēs –Latvijas simtgadei” 3. posms.

 • Izstāde LU Pedagoģijas vēstures muzejā "Pedagoģijas vēsturnieka Vladimira Ūsiņa izglītības dokumenti kā laikmeta liecības". Foto: Agnese Šteinberga, LU PPMF
  LU Pedagoģijas vēstures muzejā izstāde veltīta pedagoģijas vēsturnieka Vladimira Ūsiņa izglītības dokumentiem
  29.03.2018

  Latvijas Universitātes (LU) Pedagoģijas muzeja mēneša priekšmets aprīlī – pedagoģijas vēsturnieka Dr. paed. Vladimira Ūsiņa (1918 – 2001) izglītības dokumenti: no skolotāja kvalifikācijas līdz doktora diplomam - Hercena v. n. Ļeņingradas Valsts Pedagoģiskā institūta atzīmju grāmatiņa (1940); diploms par Staļina Valsts skolotāju institūta absolvēšanu (1945); LPSR IM Valsts Pedagoģiskā institūta diploms par skolotāja kvalifikācijas iegūšanu (1952); pedagoģijas zinātņu kandidāta diploms (1963); vecākā zinātniskā līdzstrādnieka atestāts (1969); Dr. paed. diploms (1992).

 • 29. martā notiks PPMF domes sēde
  27.03.2018

  Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes Domes sēde notiks ceturtdien, 29.martā plkst. 10.00 V-201. telpā (fakultātes sēžu zālē).

 • LU studiju programmas "Sociālais pedagogs" studenti viesojas Iecavas vidusskolā. Foto: Maija Elvīra Šmukste
  Sociālie pedagogi viesojās Iecavas novada izglītības iestādēs
  27.03.2018

  Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes profesionālā bakalaura studiju programmas “Sociālais pedagogs” 2. un 3. kursa studenti un asociētā profesore Astrīda Raževa studiju kursa “Socializācijas vide II” ietvaros 2018. gada 20. martā devās studiju vizītē uz trīs Iecavas izglītības iestādēm – Iecavas vidusskolu, internātpamatskolu un pirmsskolas izglītības iestādi «Cālītis».

 • 17. Starptautiskā studentu pētniecisko darbu konference 15. – 17.maijs, 2018 LU PPMF SIN
  27.03.2018

  Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes, Profesionālā bakalaura studiju programmas “Skolotājs” studenti, topošie skolotāji aicina jūs iepazīstināt konferences dalībniekus ar saviem pētījumiem 17. Starptautiskajā studentu pētniecisko darbu konferencē 2018. gada 15.-17. maijā.

 • 9. Starptautiskā profesoru nedēļa Internacionalizācija un skolotāju izglītība
  26.03.2018

  Latvijas Universitātē (LU) un LU Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātē (PPMF) notiks ikgadējā starptautiskā viesprofesoru un studentu nedēļa

 • 9th International Week of Professors Internationalization and Teacher Education
  26.03.2018

 • LU absolventus aicina kļūt par studentu padomdevējiem
  26.03.2018

  Latvijas Universitātes (LU) Karjeras centrs kopā ar LU Absolventu klubu ir izveidojuši jaunu programmu "Karjeras Akadēmija", kurā satiksies LU studenti ar absolventiem. Pašlaik aicinām nozaru profesionāļus dalīties savā profesionālajā pieredzē un kļūt par padomdevējiem kādam LU 2.-4. kursa studentam, kurš vēlas iepazīt savu izvēlēto profesiju labāk un sagatavoties darba tirgum.

 • 17. Internationale Forschungskonferenz der Studierenden vom 15. bis 17. Mai 2018
  25.03.2018

  Die Studierenden der Universität von Lettland, Fakultät für Bildung, Psychologie und Kunst laden Sie dazu ein, Ihre Forschungen, Ihr Wissen und Ihre Erfahrungen mit den Teilnehmern der 17. Internationalen Forschungskonferenz der Studierenden, vom 15. bis 17. Mai 2018, zu teilen.

 • AKTUĀLI! 22. martā - LU Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes ATVĒRTO DURVJU DIENA
  20.03.2018

  Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultāte (Jūrmalas gatve 76, Rīga) 22. martā plkst. 12.00 aicina uz ikgadējo Atvērto durvju dienu. Aicināti visi interesenti, lai plašāk iepazītos ar studiju iespējām skolotāju izglītībā, sociālajā un pirmsskolas pedagoģijā, psiholoģijā un mākslā gan pamatstudijās, gan augstākā līmeņa studijās.

 • Studenti - topošie sociālie pedagogi viesojās Rīgas vakara ģimnāzijā
  20.03.2018

  Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes profesionālā bakalaura studiju programmas “Sociālais pedagogs” 2. kursa studentes un asociētā profesore Astrīda Raževa studiju kursa “Socializācijas vide II” ietvaros 2018.gada 19.martā devās studiju vizītē uz Rīgas vakara ģimnāziju.

 • Radošās darbnīcas skolotājiem 4. aprīlī - Mājturības un Mājsaimniecības olimpiāžu dienā
  20.03.2018

  Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātē 4.aprīlī notiks 14. atklātā Mājturības un tehnoloģiju olimpiāde tekstila teholoģijās (6.-7.klases) un Mājturības un tehnoloģiju un mājsaimniecības 9.valsts olimpiāde "Mēs - Latvijas simtgadei". Olimpiāžu ietvaros darbosies 4 radošās darbnīcas un lekcija "Cimdi : vakar, šodien, rīt" skolotājiem, kuri pavadīs skolēnus uz olimpiādi.

 • 17th International Students’ Research Conference on May 15 – 17, 2018
  15.03.2018

  The students of the University of Latvia, Faculty of Education, Psychology and Art invite you to share your research, knowledge and experience with the participants of the 17th International Students’ Research Conference on May 15 – 17, 2018.

 • 9. Internationale Woche der Professoren Internationalisierung und Lehrerbildung
  15.03.2018

 • LU profesionālā bakalaura studiju programmas "Sociālais pedagogs" studenti viesojās Rīgas Lastādijas internātpamatskolā
  Studenti - topošie sociālie pedagogi viesojās Rīgas Lastādijas internātpamatskolā
  06.03.2018

  Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes profesionālā bakalaura studiju programmas “Sociālais pedagogs” 2. kursa studentes un asociētā profesore Astrīda Raževa studiju kursa “Socializācijas vide II” ietvaros 2018.gada 5.martā devās studiju vizītē uz Rīgas Lastādijas internātpamatskolu.

 • Aizkraukles novada vidusskola
  Matemātikas skolotāji aprīlī pulcēsies konferencē "Starpdisciplinaritāte kompetenču izglītībā"
  28.02.2018

  Aizkraukles novada vidusskolā (Aizkraukle, Lāčplēša iela 21) 2018.gada 6. un 7. aprīlī notiks Latvijas matemātikas skolotāju apvienības (LMSA) konference "Starpdisciplinaritāte kompetenču izglītībā". Pieteikšanās konferencei līdz 25. martam, aizpildot reģistrācijas anketu.

 • Saeimā notiek praktiskā konference “Augstskolu pasākumi pedagogu izglītībai konceptuāli jaunā kvalitātē Latvijas ilgtspējīgai attīstībai”. Foto: Ieva Ābele
  Atalgojums, atlase un profesijas prestižs – augstskolas spriež par pedagogu izglītību
  28.02.2018

  Pedagogu izglītība jaunā kvalitātē balstās uz trim pīlāriem – atalgojums, atlase un profesijas prestižs, praktiskajā konferencē Saeimā piektdien, 23. februārī, kurā sprieda par nepieciešamajiem pasākumiem pedagogu izglītības uzlabošanā norādīja Izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis. Šī gada 1. septembrī Latvijas augstskolas sāks gatavot jaunos skolotājus, kas pratīs strādāt ar skolēniem atbilstoši jaunajai kompetenču pieejā balstītajai izglītībai.

 • Anžela Jurāne-Brēmane, pedagoģijas doktora grāda pretendente. Foto no personīgā arhīva
  ANŽELA JURĀNE-BRĒMANE 15.martā aizstāvēs promocijas darbu pedagoģijā
  27.02.2018

  Latvijas Universitātes (LU) Pedagoģijas zinātņu nozares promocijas padomes atklātā sēdē 15.martā plkst. 13.00 (LU Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātē, Jūrmalas gatvē 76, V-201. telpā) promocijas darbu pedagoģijas doktora zinātniskā grāda iegūšanai aizstāvēs ANŽELA JURĀNE-BRĒMANE.

 • Marta Rinka
  14. martā notiks studentu - topošo pirmsskolas skolotāju pedagoģiskaie lasījumi
  26.02.2018

  Saglabājot 2011. gadā iedibināto Martas Rinkas lasījumu tradīciju Vecmīlgrāvī un atzīmējot M.Rinkas 138.dzimšanas dienu, 15.martā Latvijas Universitātes (LU) Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātē (PPMF) B-1.auditorijā no plkst. 9.00 līdz 11.00 notiks pirmsskolas izglītības studentu pedagoģiskie lasījumi.

 • Jeruzalemes Ebreju universitātes profesora Cvī Bekermana vieslekcija
  22.02.2018

  isi interesenti ir laipni aicināti uz Latvijas Universitātes Teoloģijas fakultātes (LU TF) doktorantūras skolas “Teoloģijas un reliģijpētniecības aktuālās problēmas” un LU Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes (PPMF) pedagoģijas doktora studiju programmas sadarbības pasākumu – Jeruzalemes Ebreju universitātes profesora Cvī Bekermana (Dr. Zvi Bekerman) vieslekciju “Looking at Education through Anthropological Perspectives”, kas norisināsies 1. martā, plkst. 19.00, LU bibliotēkā, Oskara Kalpaka bulvārī 4. Lekcija notiks angļu valodā.

 • Ilgas Leimanis (Londonas Mākslas universitātes vieslektore) vadītā radošā darbnīca “Zīmēšana kā domāšana. Stratēģiskais plāns – no idejas līdz koncepcijai” LU 76. starptautiskās zinātniskās konferences Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes sekcijā “MĀKSLA. DIZAINS. IZGLĪTĪBA. TEHNOLOĢIJAS” (14.02.2018.). Foto: Austra Avotiņa, LU PPMF asociētā profesore
  Zīmēšana kā domāšana LU 76. starptautiskajā konferencē Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātē
  21.02.2018

  Latvijas Universitātes (LU) Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātē (PPMF) 12.februārī notika LU 76. starptautiskās zinātniskās konferences sesiju darbs. Sekcijā “MĀKSLA. DIZAINS. IZGLĪTĪBA. TEHNOLOĢIJAS” ar priekšlasījumu uzstājās Londonas Mākslas universitātes vieslektore Ilga Leimanis. 14. februārī I.Leimanis LU PPMF vadīja radošo darbnīcu “Zīmēšana kā domāšana. Stratēģiskais plāns – no idejas līdz koncepcijai”.

 • 13.atklātās mājturības un tehnoloģiju olimpiādes dalībnieku 1.kārtas darbu izstāde "Gadalaiki - ziema" 2017.gada aprīlī. Foto: Agnese Šteinberga
  14. atklātās mājturības un tehnoloģiju olimpiādes „Mēs - Latvijas simtgadei” (tekstila tehnoloģijās) 6.-7. klašu skolēniem 1. kārtas rezultāti un uzaicinātie dalībnieki uz olimpiādes 2. kārtu
  20.02.2018

  Noslēgusies 14. atklātās mājturības un tehnoloģiju olimpiādes „Mēs - Latvijas simtgadei” (tekstila tehnoloģijās) 6.-7. klašu skolēniem 1. kārta. Olimpiādi organizē Latvijas Mājturības pedagogu biedrība sadarbībā ar Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultāti, Valsts izglītības satura centru, Rīgas Izglītības un informatīvi metodisko centru. 1. kārtā piedalījās 145 skolēni, kuru uzdevums šoreiz bija pētīt latviešu etnogrāfisko brunču krāsu salikumus un tos izmantot savos radošajos tekstildarbos.

 • LU PPMF profesore Linda Daniela piedalījās grāmatas par inovācijām digitalizācijas laikmetā tapšanā
  20.02.2018

  Latvijas Universitātes (LU) Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes (PPMF) profesore Dr.paed. Linda Daniela ir piedalījusies grāmatas “Enhancing Knowledge Discovery and Innovation in the Digital Era” sagatavošanā sadarbībā ar Grieķijas kolēģiem Miltiadis D.Lytras un Anna Visvizi. Grāmata izdota 2018.gada janvārī izdevniecībā "IGI Global" (ASV).

 • 22.februārī notiks PPMF domes sēde
  20.02.2018

  Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes Domes sēde notiks ceturtdien, 22. februārī plkst. 16.15 V-201. telpā (fakultātes sēžu zālē).

 • STUDENTIEM Informācija par brīvās izvēles - C daļas - studiju kursiem 2018.gada pavasara semestrim
  19.02.2018

  Brīvās izvēles (C daļas) studiju kursu piedāvājums LU PPMF 2018. gada pavasara semestrī. Pieteikšanās līdz 3.studiju nedēļas beigām, 23. februārim.

   

 • Jauno pedagogu un psihoļogu skolas (JPPS) lekcija "Vai laba izglītība nozīmē labu karjeru?", lektore - Dr.sc.admin. Gunta Kraģe, 23.03.2015. Foto: Gunta Kraģe
  17.februārī Jauno pedagogu un psihologu skola aicina vidusskolēnus uz 4.nodarbību dienu
  14.02.2018

  Latvijas Universitātes (LU) Jauno pedagogu un psihologu skola (JPPS) 17.februārī plkst. 10.30 aicina vidusskolēnus, kuriem interesē pedagoģija, izglītības zinātnes un psiholoģija, uz docentes Dr.psych. Andas Upmanes lekcijām "Laimes formula: vai tāda eksistē?” un "Psihologa profesija: iespējas un izaicinājumi". Skolēnus gaidīsim LU Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātē A-311. auditorijā (Rīga, Jūrmalas gatve 76).

 • Dr.paed. Baiba Kaļķe, Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes asociētā profesore
  26.februārī - asociētā profesora amata pretendentes BAIBAS KAĻĶES atklātā lekcija
  13.02.2018

  Latvijas Universitātes (LU) Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātē, Jūrmalas gatvē 76, 26. februārī, plkst. 15.00 – 16.30 A-420. auditorijā notiks asociētā profesora vispārīgās pedagoģijas apakšnozarē amata pretendentes BAIBAS KAĻĶES atklātā nodarbība “Integrētās mācības pirmsskolā: vēsturiskais aspekts un mūsdienu aktualitātes”.

 • Kultūras pedagogu biedrība piedāvā lekciju ciklu "Kultūras studijas"
  13.02.2018

  Kultūras pedagogu biedrība aicina 17. februārī, plkst. 10.0 ikvienu interesentu apmeklēt lekciju ciklu "Kultūras studijas", kurā ar lekcijām piedalīsies Latvijas Universitātes (LU) docētāji - docents Andrejs Mūrnieks un profesors Leons Taivāns. Lekcijas notiks LU Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātē, Jūrmalas gatvē 76, V-302.telpā.

 • Ilze Plauča, psiholoģijas zinātniskā grāda pretendente
  ILZE PLAUČA 20.februārī aizstāvēs promocijas darbu psiholoģijā
  13.02.2018

  Latvijas Universitātes (LU) Psiholoģijas zinātņu nozares promocijas padomes atklātā sēdē 20. februārī plkst. 14.30 (LU Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātē, Jūrmalas gatvē 76, V-201. telpā) promocijas darbu psiholoģijas doktora zinātniskā grāda iegūšanai aizstāvēs ILZE PLAUČA.

 • STUDENTIEM Seminārs "Efektīva laika plānošana"
  13.02.2018

  Latvijas Universitātes Karjeras centrs studentiem 23. un 28. februārī piedāvā apmeklēt semināru “Efektīva laika plānošana”. LU studentiem un absolventiem dalība seminārā ir bez maksas.

 • Liena Hačatrjana, psiholoģijas zinātniskā grāda pretendente
  20.februārī promocijas darbu psiholoģijā aizstāvēs LIENA HAČATRJANA
  13.02.2018

  Latvijas Universitātes (LU) Psiholoģijas zinātņu nozares promocijas padomes atklātā sēdē 20. februārī plkst. 12.30 (LU Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātē, Jūrmalas gatvē 76, V-201. telpā) promocijas darbu psiholoģijas doktora zinātniskā grāda iegūšanai aizstāvēs LIENA HAČATRJANA.

 • 76. STARPTAUTISKĀS ZINĀTNISKĀS KONFERENCES PROGRAMMA
  11.02.2018

  76. starptautiskās zinātniskās konferences "Cilvēks un tehnoloģijas, izglītības kvalitāte" programma

 • Izdota ATEE Pavasara (Spring) 2017 konferences grāmata "INOVĀCIJAS, TEHNOLOĢIJAS UN PĒTNIECĪBA IZGLĪTĪBĀ"
  11.02.2018

  Latvijas Universitātes (LU) Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes (PPMF) profesore Linda Daniela ir sagatavojusi un sadarbībā ar izdevniecību "Cambridge Scolars Publishing" tiek izdota grāmata "INOVĀCIJAS, TEHNOLOĢIJAS UN PĒTNIECĪBA IZGLĪTĪBĀ (Innovations, Technologies and Research in Education)", kurā ir apkopoti ATEE Pavasara (Spring) 2017 konferencē prezentētie pētījumu rezultāti. Paldies visiem autoriem, kas piedalījās konferencē, prezentēja savus pētījumus un sagatavoja rakstus, kas ir iekļauti šajā grāmatā.

   

 • AKTUĀLI! Latvijas Universitāte izstādē "Skola 2018" piedāvās jaunas un vēl nebijušas aktivitātes
  10.02.2018

  No 23. līdz 25. februārim izstādes “Skola 2018” ietvaros ne tikai skolēniem - nākamajiem studentiem, bet arī pārējiem zinātkārajiem būs iespēja izbaudīt dažādas Latvijas Universitātes (LU) piedāvātas izklaides iespējas, protams, primāri uzzināt par plašajām un daudzveidīgajām studiju iespējām visās 13 fakultātēs un reģionālajās filiālēs.

 • PZI pētnieki uzsāk darbu ERASMUS+ projektā ARETE CATALYST
  08.02.2018

  LU PPMF PZI pētnieki sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu (vadošais partneris), Rīgas katoļu ģimnāziju, Ovjedo Universitāti, Ovjedo skolotāju izglītības centru, Izglītības un kultūras konsultatīvo padomi (Spānija), Tartu Universitāti un Tartu sv. Pētera luterāņu skolu (Igaunija) no 01.11.2017. līdz 31.10.2019. piedalās ERASMUS+ projektā “Atbalsts skolotājiem starppersonu kompetences un rakstura audzināšanas skolā pilnveidei” (Supporting teachers for developing intra-personal competencies and character education at school (ARETE CATALYST), projekta Nr. 2017-1-LV01-KA201-035435-P3, LU reģ. Nr. ZD2017/20499, M-20499-ST-N-040).

 • AKTUĀLI! Latvijas Universitāte izstādē "Skola 2018" piedāvās jaunas un vēl nebijušas aktivitātes 07.02.2018

  No 23. līdz 25. februārim izstādes “Skola 2018” ietvaros ne tikai skolēniem - nākamajiem studentiem, bet arī pārējiem zinātkārajiem būs iespēja izbaudīt dažādas Latvijas Universitātes (LU) piedāvātas izklaides iespējas, protams, primāri uzzināt par plašajām un daudzveidīgajām studiju iespējām visās 13 fakultātēs un reģionālajās filiālēs.