Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
KATEGORIJA
Tēma
Struktūrvienība
 • SEMINĀRS DOCĒTĀJIEM Profesionālās pilnveides seminārs par aktualitātēm augstākajā izglītībā
  16.11.2017

  Viss LU Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes akadēmiskais un vispārējais personāls tiek aicināts 16. novembrī plkst. 16.15-17.45 piedalīties profesionālās pilnveides seminārā par aktualitātēm augstākajā izglītībā V-201.telpā ( Jūrmalas gatve 76).

   

 • VIDEO Studentu sveiciens Valsts svētkos "Nekur nav tik labi kā mājās ..."
  16.11.2017

  Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes profesionālā bakalaura studiju programmas "Skolotājs" apakšprogrammas "Speciālās izglītības skolotājs un skolotājs logopēds" nepilna laika klātienes 1.kursa studentes fakultātes rīkotās Patriotiskās nedēļas ietvaros izveidojušas video sveicienu "Nekur nav tik labi kā mājās...", suminot Latviju 99. dzimšanas dienā.

 • Starptautiskā skolēnu lasītprasmes novērtēšanas pētījuma IEA PIRLS 2016 rezultātu paziņošana un konference
  15.11.2017

  Latvijas Universitātes (LU) Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes Izglītības pētniecības institūts 5. decembrī plkst. 11.00 aicina uz Starptautiskā skolēnu lasītprasmes novērtēšanas pētījuma IEA PIRLS 2016 rezultātu paziņošanu un konferenci, kas notiks LU Lielajā aulā, Raiņa bulvārī 19, Rīgā.

 • Globālās izglītības nedēļa 2017 "Mana pasaule ir atkarīga no mums visiem"
  15.11.2017

  Globālās izglītības nedēļa "Mana pasaule ir atkarīga no mums visiem" Latvijā notiks no 18. līdz 26. novembrim. Tās norisi jau ceturto gadu pēc kārtas koordinē Latvijas Platforma attīstības sadarbībai (LAPAS) sadarbībā ar UNESCO LNK, Latvijas Universitātes (LU) Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultāti (PPMF) un citām sabiedriskajām organizācijām. Globālās izglītības nedēļas pasākumu organizēšanā iesaistās dažādi sadarbības partneri – skolas, augstskolas, jauniešu centri, bibliotēkas un citi interesenti, kam rūp ilgtspējīga pasaule un globālās pilsonības attīstība.

 • Studiju departaments aicina LU docētājus pieteikties profesionālās pilnveides semināram 15.11.2017

  LU Studiju departaments aicina docētājus pieteikties līdzdalībai tālākizglītības programmā „Akadēmiskā personāla koleģiālās mācīšanās pieredzes veicināšana”. Programmas mērķis ir piedāvāt iespēju LU akadēmiskā personāla profesionālajai pilnveidei pedagoģiskās darbības jomā, sekmējot pedagoģiskās pieredzes apmaiņu un savstarpējo mācīšanos vienam no otra.

 • LU PPMF topošās angļu valodas skolotājas -
1.kursa studentes organizē ziedojumu vākšanu zemessargiem “Tautu meitu goda sardze”
  Patriotisma nedēļa LU Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātē
  15.11.2017

  Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātē Patriotisma nedēļa novembrī tiek īpaši svinēta. Profesionālā bakalaura studiju programmas "Skolotājs" 1.kursa studenti par godu Lāčplēša dienai un Latvijas 99. gadadienai organizē vairākus pasākumus.

 • VIDEO Studentu sveiciens “Mēs mīlam Tevi, Latvija!”, godinot Latviju 99. dzimšanas dienā
  13.11.2017

  Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes profesionālā bakalaura studiju programmas "Skolotājs" apakšprogrammas ”Pirmsskolas skolotāji” nepilna laika 1.kursa studenti Patriotiskās nedēļas ietvaros par godu Latvijas 99. gadadienai ir izveidojuši video sveicienu “Mēs mīlam Tevi, Latvija!”. Sveicam svētkos!

 • LU docente Dr.paed. Dagnija Vigule - Martas Rinkas piemiņas gada balvas “Mūžs veltīts bērniem” laureāte 2017. gadā
  SVEICAM! LU docentei Dagnijai Vigulei pieškirta Martas Rinkas balva
  13.11.2017

  Latvijas Universitātes (LU) Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes (PPMF) docentei Dagnijai Vigulei 9. novembrī Rīgas Kultūras un tautas mākslas centrā “Mazā Ģilde" tika pasniegta Martas Rinkas piemiņas gada balva “Mūžs veltīts bērniem”. No sirds sveicam un lepojamies!

 • LU studentu Biznesa inkubators piedāvā starptautisku pirmsakselerācijas programmu
  10.11.2017

  Latvijas Universitātes (LU) studentu Biznesa inkubators sadarbībā ar Telavivas Universitātes uzņēmējdarbības centra “StarTau” vadītāju Elēnu Donetu (Elena Donets) izstrādājis pirmsakselerācijas programmu. Tā veidota pēc Stīva Blanka (Steve Blank) izstrādātās metodoloģijas, kas pasaulē mainīja pieeju jaunuzņēmumu veidošanai. Pirmsakselerācijas programmai, kas jauniešiem palīdzēs attīstīt savu biznesa ideju, līdz 19. novembrim var pieteikties LU studenti un inkubatora dalībnieki.

 • LU Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes studenti starptautiskā Nord Plus projekta noslēguma seminārā Zviedrijā
  LU PPMF studenti diskutē par iekļaujošās izglītības problēmām Nord Plus projekta CASEDI noslēguma seminārā
  10.11.2017

  No 6. līdz 10. novembrim vairāki Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes studenti apmeklēja Upsalas Universitāti Zviedrijā un piedalījās Nord Plus projekta CASEDI (Comparative Aspects of Social justice, Diversity and Inclusion in Education) Skandināvijas un Baltijas valstu universitāšu pārstāvju intensīvajā noslēguma seminārā.

 • Topošie sociālie pedagogi Rīgas Pašvaldības policijā gūst radošas idejas skolēnu drošības jautājumos
  10.11.2017

  Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes (LU PPMF) studiju programmas (SP) „Sociālais pedagogs” 1. un 3. kursa studenti 27. oktobrī viesojās Rīgas Pašvaldības policijas Bērnu likumpārkāpumu profilakses nodaļā, kur tikās ar šīs nodaļas darbiniekiem - Aiju Lilienfeldi un Māri Maļinovski. Ekskursijas mērķis bija iepazīties ar šīs nodaļas darbu un uzzināt Rīgas pilsētas bērnu un jauniešu drošības jautājumu aktuālākās problēmas.

 • Jauno pedagogu un psihoļogu skolas (JPPS) lekcija "Vai laba izglītība nozīmē labu karjeru?", lektore - Dr.sc.admin. Gunta Kraģe, 23.03.2015. Foto: Gunta Kraģe
  AKTUĀLI! LU Jauno pedagogu un psihologu skola novembrī 12. reizi uzsāka nodarbību ciklu
  10.11.2017

  Latvijas Universitātes (LU) Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultāte (PPMF) 4.novembrī jau 12. reizi vēra savas durvis 10.-12. klašu skolēniem, aicinot piedalīties Jauno pedagogu un psihologu skolas (JPPS) nodarbībās, lai fakultātei piesaistītu ieinteresētus un motivētus jauniešus, kuri savu karjeru vēlas saistīt ar pedagoģiju un psiholoģiju. Nākamā nodarbību diena būs 9. decembrī. Laipni aicināts ikviens ieinteresēts jaunietis!

 • Svinēsim valsts svētkus Latvijas Universitātē!
  09.11.2017

  Sagaidot Latvijas valsts svētkus, Latvijas Universitāte (LU) aicina ikvienu pieminēt neatkarības cīnītājus un iedegt sirdī patriotisma liesmu, piedaloties LU rīkotajos valsts svētku pasākumos.

 • LU Goda doktors prof. Dīters Šulcs
  SVEICAM! LU Goda doktoram Dīteram Šulcam piešķirts Atzinības krusts
  09.11.2017

  Leipcigas Universitātes emeritētajam profesoram, Latvijas Universitātes Goda doktoram Dīteram Šulcam (Dieter Schulz) piešķirts Atzinības krusts un 18. novembrī viņš tiks iecelts par ordeņa virsnieku. Apbalvojums piešķirts par ilggadēju sadarbību ar Latvijas Universitāti, Latvijas Zinātņu akadēmiju, Latvijas pedagogu saimi, sekmējot jauno zinātnieku izaugsmi, pedagoģijas zinātnes, skolotāju izglītības un tālākizglītības attīstību.

 • Tartu Universitātes profesors Jiri Allika (Jüri Allik)
  14.novembrī aicina uz Tartu Universitātes profesora Jiri Allika vieslekciju psiholoģijā
  09.11.2017

  Visi laipni aicināti uz Tartu Universitātes profesora Jiri Allika (Jüri Allik) lekciju "Psychology & Society", kas notiks 14. novembrī plkst. 13.00 Latvijas Universitātes bibliotēkā, Kalpaka bulv. 4 327. telpā. Jiri Alliks ir ne tikai izcils psihologs Baltijas mērogā, bet arī viens no vadošajiem pētniekiem pasaulē personības psiholoģijā.

 • LU Pedagoģijas vēstures muzejs piemin un godina docenti Intu Kraukli
  08.11.2017

  Latvijas Universitātes (LU) Pedagoģijas vēstures muzejs sestdien, 4. novembrī organizēja piemiņas pasākumu, lai atcerētos bijušo kolēģi Dr. biol., Mg. paed. docenti Intu Kraukli (28.10.1937 – 17.10.2010), kurai paliktu 80.

 • KONFERENCE Novembrī notiks starptautiska konference "Labā prakse autisma jomā 2017"
  08.11.2017

  Latvijas Autisma apvienība, mācību centrs "Atbalsts" sadarbībā ar Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultāti 10. un 11. novembrī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā (Mūksalas iela 3, Rīga) aicina uz starptautisko konferenci "Labā prakse autisma jomā 2017", kas šogad veltīta izglītībai.

 • 9.novembrī fakultātē viesosies Indonēzijas vieslektore YUNI NURHAMIDA
  07.11.2017

  Ceturtdien, 9. novembrī, Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātē Erasmus+ mobilitātes programmas ietvaros viesosies Indonēzijas vieslektore YUNI NURHAMIDA. Aicinām plkst. 12.30 A-324.telpā apmeklēt lekciju “Introduction to Indigenous Psychology in Indonesia”, lekcija notiks angļu valodā. Laipni lūgti visi interesenti !

 • LU Absolventu klubs aicina – iesaisties LU sabiedriskās dzīves veidošanā!
  02.11.2017

  Latvijas Universitātes Absolventu klubs (Klubs) ir platforma, kur realizēt idejas un projektus labākas un izcilākas Latvijas Universitātes (LU) vārdā. Kluba mērķis ir vienot LU absolventus, lai dotu Universitātei savu pieredzi, zināšanas, resursus un kopīgiem spēkiem celtu LU diploma vērtību. Aicinām pievienoties aktīvajai komandai tos, kuri guvuši no studijām, lai kopā paveiktu vairāk.

 • KULTŪRA Studentu studiju darbu izstāde "Aizslēpņi. Maskas"
  02.11.2017

  Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes profesionālā bakalaura studiju programmas "Skolotājs" 1. un 3. kursa studenti - topošie vizuālās mākslas skolotāji aicina no 1. novembra līdz 1. decembrim uz savu studiju darbu - masku izstādi "Aizslēpņi", kas apskatāma fakultātes (Jūrmalas gatve 76) vecā korpusa 2. stāvā labajā spārnā. Ikviens interesents var aplūkot studentu radītās daudzveidīgās, krāsainās un nedaudz baisās, noslēpumainās maskas.

 • ICCS pētījums: Skolēnu pilsoniskās kompetences līmenis Latvijā ir zemākais starp Baltijas jūras reģiona demokrātiskajām valstīm
  31.10.2017

  Latvijas Universitātes (LU) Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes Izglītības pētniecības institūta (IPI) pētnieki prezentēs jaunākos starptautiskā pilsoniskās izglītības pētījuma (International Association for Evaluation of Educational Achievement – ICCS 2016) rezultātus 7. novembrī plkst. 10.00 LU Bibliotēkā Konferenču zālē, Kalpaka bulvārī 4.

 • Atskats uz konferenci " Eiropas observatoriju tīkls mākslas un kultūras izglītības jomā"
  27.10.2017

  Porto, Portugālē 2017.gada 14.-15.septembrī notika sadarbības tīkla "European Network of Observatories in the Field of Arts and Cultural Education (ENO) / Eiropas observatoriju tīkls mākslass un kultūras izglītības jomā" sanāksme un Porto Universitātes rīkotā konference "Perspectives of arts education and sustainable development". Šajos pasākumos piedalījās divas Latvijas ENO pārstāves – Latvijas Universitātes Dr. paed, asoc. profesore Austra Avotiņa un Latvijas Kultūras akadēmijas pētniece Dr. art. Baiba Tjarve.

 • LU profesionālā bakalaura studiju programmas "Sociālais pedagogs" 1. kursa studenti viesojas Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskolā (12.10.2017.)
  Topošie sociālie pedagogi viesojas Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskolā
  25.10.2017

  Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes (LU PPMF) studiju programmas (SP) “Sociālais pedagogs” 1. kursa studenti 12. oktobrī viesojās Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskolā un tikās ar šīs skolas direktori Aiju Neilandi un sociālo pedagoģi Valiju Auniņu. Tikšanās laikā bija iespējams pārrunāt dažādas ar sociālo pedagoģiju saistītas tēmas un iegūt vērtīgus padomus.

 • LU Profesoru padomes paziņojums par atklātām nodarbībām
  25.10.2017

  Latvijas Universitātes Profesoru padome pedagoģijā aicina uz profesora amata pretendentu Ilzes Miķelsones, Lindas Pavītolas un Pāvela Jura atklātajām nodarbībām ievēlēšanai Liepājas Universitātē.

 • Vāpieši un studijas vadītāja H. I. Melnbārde gatavi brīvdabas tirdziņam.
  KULTŪRA LU Tautas lietišķās mākslas studija "Vāpe" gatavojas jaunajām izstādēm
  24.10.2017

  Tuvojoties Latvijas simtgadei, Latvijas Universitātes Tautas lietišķās mākslas studija "Vāpe" pārskatījusi studijas dalībnieku veikumu 2017. gada pirmajā pusē – tas ir bijis nozīmīgs – 40. reizi studija piedalījās tradicionālajā Latvijas Etnogrāfiskā brīvdabas muzeja Tautas lietišķās mākslas izstādē – gadatirgū; vasaras pilnbriedā 13 autori ar 22 darbiem kuplināja Rīgas pilsētas TLMS lietišķās mākslas izstādi "Saknes", kas skatītājus aicināja uz izstāžu namu "Koka Rīga" un Latvijas novadu Tautas lietišķās mākslas izstādi Madonas Novadpētniecības un mākslas muzejā.

 • STUDENTIEM Pirmsskolas skolotāji aicināti pieteikties mecenāta stipendijai
  23.10.2017

  Latvijas Universitātes (LU) fonds aicina LU Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas (PPMF) studentus līdz 27.oktobrim pieteikties “Ad verbum” pirmsskolas pedagoģijas studentu stipendijai 2017./2018. ak. gadā. Stipendijas mērķis ir atbalstīt talantīgus pirmsskolas pedagoģijas studentus un veicināt šīs profesijas prestižu.

 • 26. oktobrī notiks PPMF domes sēde
  23.10.2017

  Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes Domes sēde notiks ceturtdien, 26.oktobrī plkst. 16.15 V-201. telpā (fakultātes sēžu zālē).

 • Medicīnas un Datorikas fakultātes aicina piedalīties projektā “Staigā vesels”
  21.10.2017

  Latvijas Universitātes (LU) Datorikas un Medicīnas fakultātes (DF un MF) un Latvijas Sporta Pedagoģijas akadēmija, kā arī Paula Stradiņa Klīniskās Universitātes slimnīcas Endokrinoloģijas un Neiroloģijas centru pētnieki aicina 2. tipa diabēta pacientus piedalīties fiziskās aktivitātes projektā „Staigā vesels”, kas palīdzēs uzlabot fiziskās spējas, pašsajūtu un vielmaiņas rādītājus.

 • Jaunieši projektā paredzēs Latvijas nākotni Eiropā līdz 2030. gadam
  19.10.2017

  Mecenāts un starptautiskās organizācijas "ONE" Jaunatnes vēstnieks Beļģijā Uldis Šalajevs līdz 30.oktobrim izsludina Latvijas mēroga eseju konkursu "Latvijas nākotne … Eiropā" jauniešiem. Eseju konkursā tiek aicināti piedalīties visi jaunieši - neatkarīgi no tā, kur viņi šobrīd mācās, strādā, dzīvo - gan Latvijā, gan arī ārpus tās. Labākajiem eseju autoriem konkursa žūrija pasniegs diplomus un vērtīgas balvas.

 • KONKURSSIzsludināts fotokonkurss - Radio NABA aicina parādīt vilni
  18.10.2017

  Par godu gaidāmajai LR6-Latvijas Universitātes radio NABA 15. dzimšanas dienai tiek izsludināts jauns fotokonkurss. Šī gada konkursa tēma: VILNIS. Konkursa žūrijas izvēlēti darbi līdz nākamā gada pavasarim būs apskatāmi ceļojošajā fotoizstādē “15x15", kā arī piedalīsies skatītāju simpātiju balsojumā Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vienotajā ziņu portālā LSM.LV. Trīs konkursa uzvarētāju darbi saņems radio NABA sadarbības partneru balvas.

 • Pedagoģijas vēsturnieki konferencē "Muzejpedagoģiskā darbība - izziņas interešu veidošanās līdzeklis" Ventspilī
  Muzejpedagoģiskā darbība - izziņas interešu veidošanās līdzeklis
  17.10.2017

  Latvijas Universitātes (LU) Pedagoģijas muzejs, kas ir arī Baltijas Pedagoģijas vēsturnieku asociācijas darbības centrs, atsaucoties Ventspils Muzeja aicinājumam, 13. oktobrī Ventspilī organizēja starptautisku konferenci "Muzejpedagoģiskā darbība - izziņas interešu veidošanās līdzeklis".

 • II Vizuālizpratnes nedēļa Latvijas Universitātē
  11.10.2017

  Radi! radošās darbības nedēļas un UNESCO mākslas izglītības nedēļas ietvaros no 9. līdz 14.oktobrim Latvijas Universitāte sadarbībā ar UNESCO Latvijas Nacionālo komisiju un Kultūras pedagogu biedrību rīko vizuālizpratnes jautājumiem veltītus pasākumus visas nedēļas garumā un aicina tajos piedalīties skolotājus, skolotāju izglītotājus un visus interesentus.

 • Topošie sociālie pedagogi piedalās Latvijas sociālo pedagogu asociācijas pasākumā
  11.10.2017

  28. septembrī Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes (LU PPMF) studiju programmas (SP) "Sociālais pedagogs" 3. kursa studenti apmeklēja semināru sociālajiem pedagogiem. Semināra ietvaros tika runāts par jaunākajām aktualitātēm, tai skaitā SP "Sociālais pedagogs" direktores pienākumu izpildītāja, LU docente Gunta Kraģe iepazīstināja ar projektu "PuMPuRS", kas paredzēts atbalstam priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas risku samazināšanai. Tikām informēti par projekta mērķi, uzdevumiem, kā arī par biežākajiem riskiem, kādēļ skolēni priekšlaicīgi pārtrauc mācības.

 • LU Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes studentu studiju vizīte Viļņā, Lietuvā 2017. gada 28.septembrī.
  Fakultātes studenti viesojās Viļņas izglītības institūcijās
  11.10.2017

  Latvijas Universitātes (LU) Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes (PPMF) studenti un docētāji no 28. līdz 30. septembrim apmeklēja Lietuvu, dodoties studiju vizītē uz Viļņas izglītības institūcijām. Viesošanās Lietuvā norisinājās studentu projekta ietvaros, kuru organizēja profesionālā bakalaura studiju programmas (PBSP) „Sociālais pedagogs” 4. kursa studente Zane Katrīne Kļaviņa un pedagoģijas maģistrants Ļevs Rusilo sadarbībā ar Lietuvas Mikolas Romeris universitātes docenti Dr. Violetu Jegelevičieni.

 • Fakultātes absolvente Elizabete Dundure iegūst LDS balvu dizainā 2017
  09.10.2017

  No 6. līdz 8. oktobrim BT1 izstāžu hallē Ķīpsalā notika ikgadējā Rīgas starptautiskā dizaina izstāde "Design Isle 2017". Tajā varēja apskatīt Baltijas dizaina uzņēmumu, profesionāļu un studentu rūpnieciskā, modes, vides, interjera, foto un grafiskā dizaina darbus. Izstādē varēja paviesoties arī LU PPMF profesionālā bakalaura studiju programmas "Māksla" stendā.

 • LU studentu Biznesa inkubators trim komandām piešķir 10 000 eiro
  09.10.2017

  Latvijas Universitātes (LU) studentu Biznesa inkubatoru piektajā sezonā absolvējušas 14 jauno uzņēmēju komandas. Biznesa tālākai attīstībai trīs no komandām ir ieguvušas LU Biznesa ideju fonda grantus 10 000 eiro apmērā. Vienlaikus līdz 15. oktobrim ir atklāta pieteikšanās Biznesa inkubatora sestajai sezonai.

 • Ir sākusies pieteikšanās DAAD stipendijām 2018./19. mācību gadam!
  09.10.2017

  DAAD (Deutscher Akademischer Austausch Dienst) piedāvā dažādas stipendijas Latvijas studentiem, augstskolu absolventiem, doktorantiem, zinātniekiem un augstskolu pasniedzējiem. Tāpēc aicina visus interesentus 19. oktobrī plkst. 16.00 uz informatīvu semināru par studiju, pētniecības un stipendiju iespējām Vācijā. Seminārs notiks Latvijas Universitātē, Aspazijas bulv. 5, 305. telpā un tajā būs iespēja saņemt arī praktiskus padomus par Vācijas augstskolu izvēli un stipendijas pieteikuma sagatavošanu.

 • Zinātnieku nakts 2017 LU Pedagoģijas vēstures muzejā Anniņmuižā
  Atskats uz Zinātnieku nakti 2017 Anniņmuižā
  04.10.2017

  Zinātnieku nakti 2017 par tematu “Anniņmuiža – radošuma un pedagoģijas vēstures telpa” Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātē (PPMF) apmeklēja 165 interesenti. Viņu vidū gan fakultātes studenti, gan Rīgas 33. vidusskolas un Ķengaraga vidusskolas skolēni, Rīgas 47. vidusskolas un Valmieras Pārgaujas sākumskolas skolotājas, kā arī ģimenes ar bērniem no tuvākas un tālākas apkaimes.

 • STUDENTIEM Datorikas fakultāte aicina studentus uz “Mad science” cikla lekciju par radošumu un stratēģisko dizainu
  03.10.2017

  Accenture sadarbībā ar LU Datorikas fakultāti (DF) un LU DF Alumni asociāciju aicina uz "Mad science" lekciju cikla pasākumu, kurā ar vieslekcijām "Radošuma spēks un atbildība" un „Stratēģiskais dizains - cilvēka labākais draugs” uzstāsies Evelīna Ozola (FOLD) un Rūdolfs Strēlis (dizainers, stratēģiskā dizaina eksperts). Pasākums notiks ceturtdien, 12. oktobrī, plkst. 17:00, Latvijas Universitātē, Raiņa bulvārī 19, 13. auditorijā. Lekcijas notiks angļu valodā.

 • 5. oktobrī notiks PPMF domes sēde
  03.10.2017

  Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes Domes sēde notiks ceturtdien, 5.oktobrī plkst. 16.15 V-201. telpā (fakultātes sēžu zālē).

 • Tautas lietišķās mākslas studija “Vāpe” uzņem jaunos mālmīcītājus
  30.09.2017

  2017. gada 5. oktobrī no plkst. 18.00 Tautas lietišķās mākslas studijā “Vāpe” Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātē, Jūrmalas gatvē 76 notiks jauno mālmīcītāju uzņemšana.

 • Studenti līdz 5. oktobrim var pieteikties Erasmus+ mobilitātei
  28.09.2017

  Ikvienu LU Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes (PPMF) pilna vai nepilna laika studentu, kuram ir nokārtotas visas LU akadēmiskās un finansiālās saistības, aicina līdz 5. oktobrim pieteikties Erasmus+ 2018. gada pavasara semestra apmaiņas studijām vai praksei.

 • Studentus aicina pieteikties semināram “Mediju izglītība skolēna rīcībspējas veidošanai”
  27.09.2017

  Drošāka Interneta centrs Latvijā sadarbībā ar Ziemeļvalstu biroju Latvijā organizē semināru “Mediju izglītība skolēna rīcībspējas veidošanai” Latvijas Universitātes LU) Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātē (Jūrmalas gatve 76, Rīga) 5. oktobrī visas dienas garumā ar vieslektoru Kadri Ugur (Igaunija) un Leo Pekkala (Somija) piedalīšanos. Semināram aicina pieteikties studentus - topošos skolotājus, strādājošos pedagogus un LU docētājus.

 • Zinātnieku nakts PPMF un LU Pedagoģijas vēstures muzejā - "Anniņmuiža - radošuma un pedagoģijas vēstures telpa"
  27.09.2017

  Zinātnieku nakts 2017 ietvaros Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes (PPMF) docētāji aicina iesaistīties četrās radošajās darbnīcās un iepazīt Pedagoģijas vēstures muzeja dārgumus Anniņmuižā, izbaudot radošuma un pedagoģijas vēstures elpu. Gaidīsim visus interesentus piektdien no plkst. 18.00 līdz 21.00 Jūrmalas gatvē 76, Anniņmuižā!

 • Zinātnieku naktī LU piedāvā apmeklēt 24 sajūtu stacijas 27.09.2017

  29. septembrī jau divpadsmito reizi Latvijā notiks Zinātnieku nakts. Latvijas Universitātes (LU) zinātnieki un pētnieki arī šogad apmeklētājiem atvērs savas laboratorijas un auditorijas, pierādot, cik interesanta ir zinātnieka profesija un zinātne kopumā.

 • Kādas pārmaiņas izraisīs valodu un kultūras zinātņu digitalizācija?
  27.09.2017

  Latvijas Universitātes bibliotēkā, Konferenču zālē (Kalpaka bulvārī 4, Rīgā) 2. oktobrī plkst. 18.00 notiks Eiropas Valodu dienai veltīta vieslekcija „Digitālās humanitārās zinātnes - literatūrzinātnes nākotne?”, kurā kopā domāsim par literatūrzinātnes attīstības iespējām.

 • LU pētnieki Dr.paed. Linda Daniela un Mg.paed. Raimonds Strods - Erasmus+ projekta „Robotikā balstītas mācīšanās intervence mācību neveiksmju un agrīnas izglītības pārtraukšanas mazināšanai” (RoboESL) (“Robotics-based learning interventions for preventing school failure and Early School Leaving”) dalībnieki no Latvijas
  Noslēdzies Erasmus+ projekts „Robotikā balstītas mācīšanās intervence mācību neveiksmju un agrīnas izglītības pārtraukšanas mazināšanai”
  26.09.2017

  No 17. līdz 24. septembrim Latvijas Universitātes (LU) Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes (PPMF) asoc.profesore Linda Daniela un pētnieks Raimonds Strods piedalījās Erasmus+ projekta „Robotikā balstītas mācīšanās intervence mācību neveiksmju un agrīnas izglītības pārtraukšanas mazināšanai” (RoboESL) (“Robotics-based learning interventions for preventing school failure and Early School Leaving”) noslēguma aktivitātēs Itālijā - profesionālās pilnveides programmā par izglītojošo robotu izmantošanu mācību un studiju procesā, kā arī uzstājās projekta noslēguma konferencē, kurā tika prezentēts referāts: “Is there an impact? Final results of RoboESL project/Vai projektam bija ietekme? RoboESL projekta noslēguma rezultāti”.

 • VARAM un VRAA aicina vidusskolēnus un studentus uz Atvērto durvju dienu
  21.09.2017

  Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) kopā ar Valsts reģionālās attīstības aģentūru (VRAA) 2017.gada 29.septembrī aicina vidusskolēnus un studentus uz Atvērto durvju dienu. Pasākuma dalībniekus informēs par aktualitātēm e-pakalpojumu jomā.

 • Doktorantūras skola aicina uz diskusiju 19.09.2017

  Doktorantūras skola "Cilvēka kapacitāte un mācīšanās dzīvei dažādību iekļaujošos kontekstos" 26.septembrī aicina piedalīties atklātajās apaļā galda diskusijās "Valstu atbildes uz prasmju un iemaņu nepieciešamību / National responses to needs for skills and competences" Latvijas Universitātes Mazajā aulā, Raiņa bulvārī 19.

 • LU fonds aicina pieteikties mecenātu stipendijām
  19.09.2017

  Latvijas Universitātes (LU) un citu augstskolu studenti līdz 6. oktobrim var pieteikties LU fonda mecenātu stipendijām 2017./2018. akadēmiskajam gadam, aizpildot tiešsaistes pieteikuma anketu un pievienojot nepieciešamos dokumentus LU fonda mājas lapā www.fonds.lv.