Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Izstāde "Reformācija un tautas izglītība" LU Pedagoģijas vēstures muzejā. Foto: Agnese Šteinberga, LU PMF Izstāde "Reformācija un tautas izglītība" LU Pedagoģijas vēstures muzejā. Foto: Agnese Šteinberga, LU PMF Izstādi "Reformācija un tautas izglītība" atklāj LU Pedagoģijas vēstures muzeja vadītāja Aīda Krūze (pirmā no labās) un LU Bibliotēkas Izglītības zinātņu un psiholoģijas bibliotēkas galvenā bibliotekāre Valija Liepkalne (trešā no labās). Foto: Agnese Šeinberga, LU PPMF
FOTO LU Pedagoģijas vēstures muzejā atklāta izstāde "Reformācijai - 500: reformācija un tautas izglītība"
Aīda Krūze, LU Pedagoģijas vēstures muzejs | Agnese Šteinberga, LU PPMF
06.02.2017

Latvijas Universitātes (LU) 75. konferences Pedagoģijas sekcijas darba ietvaros 2. februārī Pedagoģijas vēstures muzejā Anniņmuižā tika atklāta Reformācijas 500. gadadienai veltīta izstāde "Reformācija un tautas izglītība Latvijā". Tā izveidota sadarbībā ar Latvijas Universitātes (LU) Bibliotēkas Izglītības zinātņu un psiholoģijas bibliotēku.

 

Izstādi atklāja LU Pedagoģijas vēstures muzeja vadītāja, profesore Aīda Krūze un LU Bibliotēkas Izglītības zinātņu un psiholoģijas bibliotēkas galvenā bibliotekāre Valija Liepkalne.

Izstāde darbosies līdz 31. martam, tajā skatāmi materiāli latviešu un vācu valodā

Fotogalerija: Izstādes "Reformācijai 500: reformācija un tautas izglītība Latvijā" atklāšana