Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

13.decembrī Ziemassvētku balle ‘'Snowfall – Klaus, Santa Klaus’’
PPMF Studentu pašpārvalde
01.12.2018.

Ziemassvētku balle ‘'Snowfall – Klaus, Santa Klaus’’

Pienācis laiks, kad uzsnidzis pirmais sniegs un visapkārt jūtama īpaša noskaņa. Kaut kur pilsētas nomalē, redzamas un dzirdamas neierastas aktivitātes. Redzamas dārgas automašīnas, ekstravaganti uzvalki un dzirdami skaļi šāvieni. Bet brīdī, kad viss šķietami beidzies, brīnumainā kārtā ir tikai viens uzvarētājs – Klaus, Santa Klaus. Pēc uzdevuma izpildes viņš dodas mazliet atpūsties un nav labākas vietas, kur to darīt kā Ziemassvētku ballē.

Šogad LU HZF SP apvieno spēkus ar LU PPMF SP, lai radītu elegantāko, ar intrigām un spriedzi apvītāko balli, kāda jebkad piedzīvota. Esam izvēlējušies visiem labi zināmā Džeimsa Bonda tematiku, kas sniedz ikvienam apmeklētajam iespēju izvelēties savu skaistāko kleitu vai elegantāko smokingu un griezties dejās viļņojošas mūzikas pavadībā. Gaidāmas atbilstošas dekorācijas un mini aktivitātes, kurās aicināsim piedalīties, atpūšoties no aktivitātēm uz deju grīdas. Tā pat paredzēti arī konkursiņi, kuros veiksmīgākajiem un prasmīgākajiem būs iespēja iegūt praktiskas un interesantas balvas no mūsu sponsoriem – ‘’MyFitness’’, ‘’Ģertrūdes Ielas Teātris’’ u.c., tādēļ ņem līdzi draugus, ar kuriem varēsi grandiozi pavadīt šo burvīgo decembra nakti. Nominēsim arī balles karali un karalieni. Citiem vārdiem sakot, neatstāj savu otro pusīti mājās!

Par skaisto mūzikas pavadījumu parūpēsies talantīgie puiši no tautā mīlētās un atzītās grupas Laika Upe. Grupa uzstāsies gan ar savu repertuāru, gan populārām Ziemassvētku melodijām. Par elektronisko mūziku atbildību šogad uzņēmies DJ M&M.

Dreskoda plašais spektrs sniedz iespējas iedvesmoties no zināmām un ne tik zināmām Džeimsa Bonda filmām. Vari iejusties kāda ļaundara ādā vai vienkārši nākt klasiskā balles ietērpā. Vēlamies gan norādīt, ka vakara plānā paredzēts arī tērpu konkurss, tādēļ, ja vēlies iegūt kādu nomināciju, esi radošs.

Balle norisināsies 13. decembrī, plkst. 21:00 Humanitāro zinātņu fakultātes telpās - Visvalža ielā 4a.

Balles ieejas kartes meklējamas organizatoru Studentu pašpārvalžu telpās - HZF 500. kab. vai PPMF 416. kab.