Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
LU docente Dr.paed. Dagnija Vigule - Martas Rinkas piemiņas gada balvas “Mūžs veltīts bērniem” laureāte 2017. gadā
LU docente Dr.paed. Dagnija Vigule - Martas Rinkas piemiņas gada balvas “Mūžs veltīts bērniem” laureāte 2017. gadā
LU docente Dr.paed. Dagnija Vigule - Martas Rinkas piemiņas gada balvas “Mūžs veltīts bērniem” laureāte 2017. gadā Martas Rinkas piemiņas gada balva
SVEICAM! LU docentei Dagnijai Vigulei pieškirta Martas Rinkas balva
Inga Stangaine , LU PPMF profesore
13.11.2017

Latvijas Universitātes (LU) Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes (PPMF) docentei Dagnijai Vigulei 9. novembrī Rīgas Kultūras un tautas mākslas centrā “Mazā Ģilde" tika pasniegta Martas Rinkas piemiņas gada balva “Mūžs veltīts bērniem”. No sirds sveicam un lepojamies!

Martas Rinkas gada balva tika piešķirta 7. reizi. Lepojamies, ka šajos gados jau 6 mūsu augstskolas pirmsskolas docētāji ir saņēmuši šādu augstu novērtējumu, kas liecina par docētāju profesionalitāti, teorijas un prakses vienotību.

LU docētājai Dagnijai Vigulei tika piešķirta galvenā Martas Rinkas gada balva “Mūžs veltīts bērniem”. To ik gadu piešķir tikai vienam pirmsskolas izglītības speciālistam, kurš ir ieguvis visaugstāko novērtējumu par profesionālu un ilggadīgu darbu pirmsskolā, pedagoģiskā mantojuma bagātināšanu, ievērojamiem sasniegumiem darbā un ieguldījumu sabiedrības labā.