Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
II Vizuālizpratnes nedēļa 2017 (9.-14.oktobris)
II Vizuālizpratnes nedēļa 2017 (9.-14.oktobris)
Atskats uz II Vizuālizpratnes nedēļu 2017 Latvijas Universitātē
Austra Avotiņa, LU PPMF asoc.profesore
27.11.2017

No 9. līdz 14.oktobrim Latvijas Universitāte (LU) sadarbībā ar UNESCO Latvijas Nacionālo komisiju un Kultūras pedagogu biedrību rīkoja vizuālizpratnes jautājumiem veltītus pasākumus visas nedēļas garumā - "Vizuālizpratnes nedēļa 2017", kas norisinājās "Radi!" radošās darbības nedēļas un UNESCO mākslas izglītības nedēļas ietvaros. LU un Kultūras pedagogu biedrība aicināja tajos piedalīties skolotājus, skolotāju izglītotājus un visus interesentus.

Otrās Vizuālizpratnes nedēļas organizatore, LU asociētā profesore Austra Avotiņa norāda, ka Vizuālizpratnes nedēļas mērķis ir rosināt interesi par vizuālizpratnes nozīmi visu EP noteikto pamatkompetenču pilnveidē mūžizglītības kontekstā un, iedvesmojoties no kultūras mantojuma, radīt jaunas idejas un ilgtermiņā paliekošas vērtības, tā veicinot Latvijas materiālās un nemateriālās kultūrvides sakopšanu.

Vizuālizpratnes nedēļas pasākumi notika LU Bibliotēkā (Kalpaka bulvārī 4, Rīga),  Vecrīgā un Rundālē.

Plašāks ieskats II VizuālizpRtnes nedēļas aktivitēs, pasākumos apskatāms ŠEIT.

Atskats uz Latvijas Universitātes Otro Vizuālizpartnes nedēļu ievietots Eiropas Vizuālizpratnes tīklā (European Network for Visual Literacy) - SECOND VISUAL LITERACY WEEK 2017 – LATVIA

Organizētāji pateicas visiem Vizuālizpratnes nedēļas  atbalstītājiem – Latvijas Universitātei, UNESCO Latvijas Nacionālajai komisijai, Kultūras pedagogu biedrībai, Mākslas muzejam"Rīgas Birža" un Rundāles pils muzejam un  visiem 215 Vizuālizpratnes nedēļas dalībniekiem par piedalīšanos, pozitīvajām emocijām un jauko kompāniju visas radošās nedēļas laikā!