Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Fakultātē viesojas stendu izstāde “Pēc diviem mirkļiem 100 gadi: Rektoru galerija”
LU Bibliotēka
01.12.2017

Latvijas Universitātes (LU) Bibliotēkas izveidotā stendu izstāde “Pēc diviem mirkļiem 100 gadi: Rektoru galerija”, kas veltīta visiem LU rektoriem kā sava laika personībām, no 1. decembra līdz 27.decembrim būs skatāma LU Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātē, Jūrmalas gatvē 76, 1. stāva vestibilā.

Stendu izstādē ir sniegts īss ieskats rektoru dzīves un darba gaitās, kā arī rektoru paustajās atziņās vai līdzcilvēku izteikumos par rektoriem. Šis jau ir sestais gads, kopš LU Bibliotēka gatavo šāda veida izstādes. Iepriekšējos gados tās ir bijušas izstādes gan par LU mākslinieciskās pašdarbības kolektīviem un LU nozīmīgām personībām, gan par studentu un mācībspēku studiju procesu, ikdienu un svētkiem, gan Bibliotēkas dārgumiem un LU Rakstiem.

Izstāde “Pēc diviem mirkļiem 100 gadi: Rektoru galerija” ir pieejama arī virtuālā formātā. Virtuālajā izstādē interesenti aicināti iepazīties ar LU rektoru biogrāfijām, pedagoģisko izaugsmi, profesionālo karjeru, kā arī viņu devumu LU attīstībā. Virtuālo izstādi par rektoriem var apskatīt šeit.