Pētījuma rezultāti ir prezentēti vairākās zinātniskās konferencēs.

2022.gada 29.-30.augustā ATEE 2022 starptautiskajā zinātniskajā konferencē Rīgā nolasīti divi ziņojumi par pētījuma 1.posma rezultātiem: “School as a learning organization implementation: Latvian educators experience” un “School as a Learning Organization: Impediments to its implementation in Latvia and abroad”. Sagatavotas divas publikācijas.

2022.gada 7.-9. novembrī ICERI 2022 starptautiskajā zinātniskajā konferencē Spānijā nolasīts ziņojums par pētījuma 1.posma rezultātiem "Developing schools as learning organizations in Latvia: understanding and implementation practice in local governments".

2023.gada 16.-17.martā ICEDU2023 starptautiskajā zinātniskajā konferencē Taizemē nolasīti diivi ziņojumi par pētījuma 1. un 2.posma rezultātiem: “Implementation of the school as a learning organisation approach in vocational education:  the case of Latvia” un “The School as a Learning Organization: How Is It Understood and Implemented in Education in Latvia”. Sagatavotas divas publikācijas.

2023.gada 26.-28. septembrī 15. Starptutiskajā zinātniskajā konferencē “The 15th International Conference on Education Technology and Computers (ICETC 2023)” Barselonas Universitātē Spānijā nolasīti divi ziņojumi

1) A Technical Solution for Evaluating the School as a Learning Organisation Approach in A General Education School

Līdzautori: G. Siliņa-Jasjukeviča, I. Lūsēna-Ezera, L. Hofmane.

2) Do Learning Analytics Promote Schools as Learning Organisations? A Case Study of Latvia

Līdzautori: I. Lūsēna-Ezera, G. Silin̦a-Jasjukeviča, D. Lı̄duma, O. Kaulēns