17.03.2023.

2023. gada 17. martā projekta “Zinātniskuma kultūra vidējā izglītībā sabiedrības ilgtspējai” pētnieku komanda devās uz Valmieru, lai piedalītos Vidzemes Augstskolas 13. Pedagogu konferencē "Skola un zinātne II". Latvijas Universitātes (LU), Pedagoģijas, psiholoģjas un mākslas fakultātes (PPMF) prodekāne un profesore Zanda Rubene konferencē uzstājās ar prezentāciju par tēmu "Cik zinātniska ir Latvijas skola?". Projekta pētnieku komanda konferences otrajā daļā vadīja praktiskos seminārus. LU PPMF dekāne un profesore Linda Daniela kopā ar zinātnisko asistenti Zintu Zālīti-Supi vadīja semināru par tēmu "Izglītība - aprites ekonomikas virzītājspēks", un zinātniskā asistenta p.i. Sanita Litiņa stāstīja par "Digitālā skolas kultūras nozīme zinātniskās pratības veicināšanā". Pēc konferences projekta pētnieku komanda apsprieda jautājumus par kvantitatīvo datu ievākšanas instrumentu un virzību ar pedagogu tālākizglītības kursu izpēti.

KONFERENCES PROGRAMMA

14.10.2022.

2022. gada 14. oktobrī projekta “Zinātniskuma kultūra vidējā izglītībā sabiedrības ilgtspējai” komanda satikās otrajā klātienes seminārā, lai apspriestu vasarā padarīto un plānotu turpmākās aktivitātes. Pētnieku komanda diskutēja par skolas zinātniskās kultūras, skolēnu un skolotāju zinātniskuma pratības kritērijiem, kā arī par sociālzinātniskās pratības nozīmi ikvienam no mums.

10.06.2022.

2022. gada 10. jūnijā projekta “Zinātniskuma kultūra vidējā izglītībā sabiedrības ilgtspējai” komanda satikās klātienes seminārā, lai parrunātu aktualitātes un plānotu turpmāko uzdevumu izpildi.