Kontaktu meklētājs

Pēc struktūrvienības

Vārds Uzvārds Struktūrvienība Amati Tālrunis E-pasts
Malgožata Raščevska

Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultāte

fakultātes dekāns

malgozata.rascevska@lu.lv

Ineta Helmane

Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultāte

fakultātes prodekāns

67034830

ineta.helmane@lu.lv

Rita Kiseļova

Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultāte

fakultātes prodekāns

67034829

rita.kiselova@lu.lv

Aivis Ābele

Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultāte

izpilddirektors

67034810

aivis.abele@lu.lv

Karīna Silova

Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultāte

fakultātes sekretārs

67034827

karina.silova@lu.lv

Manuel Joaquin Fernandez Gonzalez

Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultāte
Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultāte

vadošais pētnieks
docents

67034838

manuels.fernandezs@lu.lv

Anna Stavicka

Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultāte

vadošais pētnieks

anna.stavicka@lu.lv

Irēna Andersone

Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultāte

pētnieks

it17018@lu.lv

Līga Čakāne

Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultāte

pētnieks

67033741

liga.cakane@lu.lv

Egija Laganovska

Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultāte

pētnieks

egija.laganovska@lu.lv

Linda Mihno

Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultāte

pētnieks

67034815

linda.mihno@lu.lv

Ireta Čekse

Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultāte

pētnieks (Dr.)

ireta.cekse@lu.lv

Veronika Leja

Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultāte

zinātniskā asistenta p.i.

veronika.leja@lu.lv

Ilga Sarmīte Leimane

Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultāte

viesdocents

ilga_sarmite.leimane@lu.lv

Alvis Valdemiers

Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultāte

lektors

67034856

alvis.valdemiers@lu.lv

Daiva Penkauskiene

Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultāte

vieslektors

daiva.penkauskiene@lu.lv

Raitis Eglītis

Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultāte

lektora p.i.

raitis.eglitis@lu.lv

Inga Supe

Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultāte

projekta pasniedzējs

inga.supe@lu.lv

Alise Oļesika

Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultāte

metodiķis

alise.olesika@lu.lv

Marina Sokola-Nazarenko

Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultāte

projekta koordinators

marina.sokola-nazarenko@lu.lv

Solvita Umbraško

Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultāte

eksperts

solvita.umbrasko@lu.lv

Andra Vabale

Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultāte

eksperts

andra.vabale@lu.lv

Sandra Kalniņa

Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultāte

sabiedrisko attiecību speciālists

67034812

sandra.kalnina@lu.lv

Svens Laizāns

Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultāte

datortīkla administrators

26656276

svens.laizans@lu.lv

Edgars Zurkovs

Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultāte

datortīkla administrators

26656276

edgars.zurkovs@lu.lv

Inese Urpena

Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultāte

portāla redaktors

inese.urpena@lu.lv

Anete Veipāne

Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultāte

lietvedis

anete.veipane@lu.lv

Laura Fomina

Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultāte
Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultāte

koordinētājs
sekretārs

67034848

laura.fomina@lu.lv

Olga Pole

Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultāte

koordinētājs

olga.pole@lu.lv

Baiba Upīte

Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultāte

projekta vadītāja asistents

67034814

baiba.upite@lu.lv

Santa Čakire

Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultāte

sekretārs

santa.cakire@lu.lv