Olimpiādes organizatori pateicas par dalībnieku atsaucību un piedalīšanos olimpiāžu 1. kārtā.

Pamatojoties uz izsludināto ārkārtas situāciju valstī, 7. atklātās dizaina un tehnoloģiju olimpiādes Dizaina domāšana: radošums vai loģika? un 16. atklātās dizaina un tehnoloģiju olimpiādes (šķiedru mākslā) 2. kārta nenotiks.

1. kārtas rezultāti tiks publicēti 2 nedēļu laikā pēc ārkārtas situācijas beigām.

Olimpiāžu organizatoru vārdā
Māra Urdziņa-Deruma,
Lolita Šelvaha

­

Latvijas Mājturības Pedagogu biedrība sadarbībā ar Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultāti, Valsts izglītības satura centru, Rīgas Izglītības un informatīvi metodisko centru organizē dizaina un tehnoloģiju olimpiādes skolēniem.

Pieteikšanās anketa

Nolikums
Kontaktinformācija: Māra Urdziņa – Deruma, tālr. 29363294; Līga Barbara, tālr. 26516599.

Pieteikšanās anketa

Nolikums
Kontaktinformācija:
Lolita Šelvaha, tālr. 26517197; Dace Sondare, tālr. 26030955.