Studiju servisa centrs

Studiju programma Metodiķis/ lietvedis Pieņemšanas laiks

Pirmsskolas skolotājs 1.līm. PSP

Tatjana Kosireva

202. telpa

67034828

tatjana.kosireva@lu.lv

Pirmdiena - brīvs

II - V
10.00 - 12.30
13.00 - 16.30

VI
10.00 - 17.00

Sporta treneris 1.līm. PSP

Sports, tehnoloģijas un sabiedrības veselība BSP

Sociālais pedagogs PBSP

Ruta Trautmane

224.telpa

67034849

ruta.trautmane@lu.lv 

 

Skolotājs PBSP

Elīna Biezā

202. telpa

67034824

elina.bieza@lu.lv 

I - V
10.00 - 12.30
13.00 - 16.00

Sākumizglītības skolotājs PBSP

Speciālās izglītības skolotājs un skolotājs logopēds PBSP

Pirmsskolas un sākumskolas skolotājs PBSP

Ineta Būdniece

202. telpa

67034823

ineta.budniece@lu.lv

I - V
10.00 - 12.30
13.00 - 16.00
Psiholoģija BSP

Zane Krezevska

224. telpa

67034817

zane.krezevska@lu.lv

 

Psiholoģija PMSP

Māksla PBSP

Alise Goldmane

417. telpa

67034842

alise.goldmane@lu.lv  

Laiku iepriekš saskaņot, sazinoties e-pastā

Psiholoģija DOK

Izglītības vadība DOK

Olga Pole

312. telpa

olga.pole@lu.lv 

 

Skolotājs 2.līm PSP (Mācītspēks)

Izglītības zinātnes MSP

MSP “Tehnoloģiju inovācijas un dizains izglītībā" 

Helma Gerda Bidiņa

417. telpa

67034845

helma_gerda.bidina@lu.lv

 

Laiku iepriekš saskaņot, sazinoties e-pastā

Pedagoģija DOK

Izglītības zinātnes DOK

Astra Rūdolfa

415. telpa

27781743

astra.rudolfa@lu.lv  

Laiku iepriekš saskaņot, sazinoties e-pastā
Nodarbību/ slodžu plānotāji    
 

Laima Mitenberga

323.telpa

67034819

laima.mitenberga@lu.lv 

 
 

Anitra Tumševica

417. telpa

67034850

anitra.tumsevica@lu.lv 

 
 

Dina Minčenoka

202. telpa

67034822

dina.mincenoka@lu.lv

 
 

Indra Zīle

202. telpa

67034821

indra.zile@lu.lv

 
 

Baiba Upīte

208. telpa

67034814

baiba.upite@lu.lv

I - V
10.00 - 12.30
13.00 - 16.00