Latvijas Universitātes mecenāti sadarbībā ar Latvijas Universitātes fondu atbalsta vērienīgus projektus LU Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātē (PPMF). Līdz šim lielākie mecenāti ir Mundheim ģimene no Amerikas Savienotajām Valstīm. Mecenāte Guna Mundheim ir latviešu izcelsmes māksliniece.

2019. gads.

Mundheim ģimenes Mākslas galerija

Jau 2022. gadā Latvijas Universitātes Akadēmiskajā centrā Torņakalnā tiks atklāta Rakstu māja. Tajā mājvietu jaunās un modernās telpās radīs esošie un nākamie humanitāro un sociālo zinātņu speciālisti, tai skaitā LU PPMF studenti un mācībspēki.

Lai attīstītu un spēcinātu mākslas studentu dotības, fakultātē plānots ierīkot Mundheim ģimenes Mākslas galeriju – sava veida mākslas studiju. LU PPMF studentiem būs iespēja mācīties un pilnveidot praktiskās iemaņas glezniecībā modernā, labiekārtotā mācību vidē. Jaunie mākslinieki un sociālo zinātņu pētnieki paplašinās un attīstīs radošumu, iemaņas un domas lidojumu, uzsākot profesionālās gaitas jau studiju laikā Latvijas Universitātē.

Mecenāti – Guna un Roberts Mundheim – un viņu ieguldījums LU mācību vides, infrastruktūras attīstīšanā, kā arī jauno talantu atbalstīšanā kalpo par iedvesmas avotu LU saimei, jo īpaši mākslas studentu vidū, un ir stiprs atspēriena punkts viņu tālākajā karjerā..

Vairāk par mecenātiem un viņu devumu augstākās izglītības sekmēšanā.